Wpis z mikrobloga

Lose streak to największy test wytrzymałości psychicznej w #leagueoflegends Jestem w stanie wiele znieść, ale czasami jak którąś grę z rzędu kończę z miarę dobrym wynikiem i ciężko wymyślić po grze co można było zrobić lepiej, to ręce opadają. No ale trudno, trzeba wierzyć w statystykę i to, że przy większej ilości meczy wyjdzie na moje.
  • 2
  • Odpowiedz
@Murasame no zależy. U mnie im wiecej tym gorzej. Sezon szedł normalnie. Powoli climb do wymarzonego golda. Już s1 było i wielkie nadzieje i nagle jeb. Zostaje zdeptany jak pet z dodatniego winratio robi sie ujemne z s1 robi sie zagrozenie spadkiem do brązu. Podczas aktualnego lose streaku nawet normala wygrać nie mogę. Chyba właśnie ta wspomniana psychika przez ciebie siadła i trzeba zrobić pauze od gry. Ewentualnie masz może jakieś
  • Odpowiedz
@Murasame: Ja kiedyś #!$%@?łem lose streaka na jakieś ~25 gier xD Pierwsze 10 się starałem i grałem najlepiej jak mogłem i od tego czasu coś mi tak siadło na psychikę, że nie potrafię się starać w tej gówno grze i gram na wyjebce cały czas.Nie żałuję, bo teraz dupy nie spinam przynajmniej.
  • Odpowiedz