Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema! Mam problemy skorne. Mam caly czas tlusty punkt T i spore pory na noskach nosa. Na dodatek sa one caly czas bardziej czerwone od reszty skory. Robia mi sie tez wagry na nosie i jest on caly czas tlusty. Doszlo do tego, ze czasem w ciagu dnia przecieram go papierowym recznikiem. Stosuje peeling i jest troche lepiej ale niewiele. Czy mozecie mi cos polecic na zamkniecie porow i rozjasnienie tych czerwonych noskow? Przydaloby sie cos tez na tlusty nos. Myslalem o jakims weglowym peelingu+weglowe maseczki na zamkniecie porow i rozany krem na rozjasnienie noskow. Co myslicie? Prosze o konkretne kosmetyki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
Spróbuj peeling z kwasami aha, polecam produkt Floslek balance t-zone. Dostępny w aptekach, żaden drogeryjny mu nie dorówna.
Chociaż nie ejstem kosmetyczką a koleżanka wyżej pisała że kwas może bardziej wysuszyć i spowodować jeszcze większą produkcję sebum. No to może jednak konsultacja u kosmetyczki.