Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór mireczki,

Dziś miałem wieczorkiem wolny czas, więc zacząłem ponownie robić Premier League SBC (już 3 raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Poprzednim razem najlepszy pull to był 86 Veratti i 81 IF. Dziś było gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka słów komentarza:
- Bardzo łatwo dziś było snipe'ować common goldy po 100-150 coinsów taniej niż Futbin mówi
- Wolves SBC też już duuuużo łatwiejsze, bo prawie cały skład jest gold, tylko jednego Bronze/Silver trzeba
- City nie robiłem, bo 84 i 85 są dziś drogie - Mahrez po 12000, Gundogan, B.Silva i Laporte po 5-6k
- Cardiff też nie robiłem, bo nie mam żadnego gracza, a 40k to za drogo. Po nagrodach może zrobię.
- W sumie to tylko 5 boardów i 1 walkout z 18 paczek xD

Jak widzicie, wydałem na to ponad 57k. Zrobiłem 18 drużyn z 20. Gdybym miał City i Cardiff zrobić to by mnie to wyniosło drugie 60k ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po porażce w tych paczkach, #!$%@?łem się i miałem już wyłączyć web-appkę, ale coś mnie podkusiło do zrobienia Juve SBC (miałem 5/11 składu) i trafiłem...


Pic rel ofc. W międzyczasie sprzedawałem duplikaty, które wpadły, dlatego czasem prawie notuję przychód, mimo kupowania graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut #fifa #fifa19
źródło: comment_s21aupQfztZpjCngL2nJlGb1zMEgJ3dH.jpg
  • 8
@symonup: nie, sporą część kart miałem już w zespole. Co jest dość zabawne, bo kilka dni temu skończyłem Prem SBC i myślałem, że mam pustki w klubie, a tu zawsze się znalazło 3-4 graczy. Poza Huddersfield - tam miałem 0. A np w Evertonie miałem chyba 6 już gotowych.