Wpis z mikrobloga

@paqo: najsłabsza karta w historii HS? Trzymając 11 tur w ręce, ciągle znacznie gorsze niż Branching Paths. Trzymając 4 tury w ręce ta karta jest conajmniej 4 razy gorsza od Iron Hide, które w ogóle nie było grane. Shield Block za 3 many da od razu 5 armora i dobierze karte. Podsumowując trzymając chwile w ręce - XD. Trzymając długo w ręce - XD. Ogółem ocena XD/XD.
  • Odpowiedz
@ZMMN: tylko ze na purify powstal w miare grywalny deck, a tutaj jak nie dojda karty robiace jakieś cuda z pancerzem, to sie to nie bedzie nadawalo do niczego..
  • Odpowiedz
@paqo: Dr. Boom z armorem ma to wspólnego, że herocard booma jest w klasie warriora, której heropower to armor gain.

Szczerze mówiąc, to jedynym plusem tej karty jest to, że Warrior traci masę armor gaina i zostają mu
-Eternium Rover
-Armorsmith
-Weapons Project
-Shieldblock
-Emberscale Drake
-Half-Time Scavenger

Śmieszny jest power lvl tej karty - pozostałe ulepszające się stają się grywalne po 2-3 turach


a im dalej, tym lepiej
Tymczasem Warriora
  • Odpowiedz
  • 0
@Edi93 ja chyba nie pamietam afery z purify. Ogólnie jaki był problem z ta kartą? Ja nawet jakiś czas grałem silence priestem w okolicach 5 rangi
  • Odpowiedz
@Aiween: purify bylo w karazhanie, czyli w czasach, kiedy priest byl totalnym gownem i kazdy sie spodziewal, ze dostanie jakies op karty, a dostal purify, ktore na tamte czasy bylo jedna z najgorszych kart w grze. Pozniej wypuscili pare kart, typu ten stronnik 4/8 za 3 many co nie moze atakowac i silence priest stal sie grywalny
  • Odpowiedz
@Aiween: tak jak paqo pisze. Priest przez długi czas był bardzo, bardzo słaby. Wszyscy liczyli na wzmocnienie, a dostał kartę kompletnie niegrywalną na tamten moment. Dopiero w Gadżetonie dostał smoczej miłości (Drakonid Operative i 6mana 5dmg aoe), a purify stało się vialable w Un'Goro po dodatniu Kwiatka 4/8 za 3 many.

Porównując sytuację do dzisiejszych czasów - Druid bez Mech'tuna i toggwaggle'a dostaje na nowe rozszerzenie Gonka. Z tym, ze Druid
  • Odpowiedz