Wpis z mikrobloga

@marek-wozniak-750: @arb85 pyta o funkcje GPS czy warto, podsyłam mu info o tym co to jest GPS w kamerze samochodowej, więc nie pier.... od rzeczy tylko merytorycznie odpowiadam na pytanie więc nie czytaj tego co piszę jeżeli tą wiedzę już posiadasz bo @arb85 najwyraźniej jej nie miał dlatego pytał o funkcjonalność GPS i na ten temat dostał odpowiedź
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sudni: pyta o konkretny model i konkretną konfigurację którą ja posiadam i której funkcjonalności "nie widzę" - stąd moja prośba o "wołanie"... A Ty wypisujesz #!$%@? dla sportu /do mnie/ przy okazji odsyłając do stron opisujących zupełnie inny sprzęt... Eot
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: @arb85:
mam tę kamerkę, tylko bez gps. Jest ok, chociaż jakość nagrań taka sobie, kolory jakieś dziwne i takie jakby ziarniste, jakby za bardzo było wszystko wyostrzone. O wiele bardziej podobał mi się obraz z G1W, chociaż chyba był mniej dokładny i ogólnie gorszej jakości.
Parę razy miałem sytuację, że czegoś, co chciałem wyciągnąć mi nie nagrała - jak znowu się sytuacja powtórzy to sprawdzę z inną kartą pamięci.
  • Odpowiedz