Wpis z mikrobloga

@Floyt: ale ja tu nie pisze żeby ktoś to kupił czy nie kupił, tylko jeżeli ktoś chce to mam link.
Sam używam iqosa od września i po 5 latach palenia zwykłych kiepów, iqos wystarcza mi w 100 %. Pierwsze 2 tygodnie ciężko się na smak przestawić (palę tylko mentole, zwykle dla mnie nie do przyjęcia) a tak to nic nie śmierdzi, cena ta sama co fajki, nikotyny jakby trochę więcej bo
@KenAdamsBong: ale nie rozumiem co to zmienia? To nie jest link do sprzedaży mojego iqosa, a program, w którym ja polecam znajomych i w zamian dostaje paczki gratis, a znajomy ma 120 zl taniej (nowego iqosa) i również darmowe paczki. Każdy kto zakupił iqosa może tak polecać, oznacza to, że im więcej takich postów widzisz tym więcej osób ma iqosa, a nie ze ktoś chce sprzedać.
@KenAdamsBong: ja też dzięki tym wpisom na wykopie zakupiłem najtaniej Iqosa i do tego otrzymałem za darmo 4 paczki heetsow :) teraz mogę się podzielić linkiem z innymi :) Więc jakby ktoś chciał zacząć przygodę z podgrzewaniem to serdecznie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najtaniej kupimy sobie urządzenie przez przedstawiciela IQOS (u niego również można podpytać o smaki, możemy u niego posmakowac za darmo i wybrać co
@hawajthc: hehe no to spoko, czyli się opłacało :D Od dzisiaj dla pierwszych 7 osób które zakupią urządzenie poprzez mojego linka polecającego, dodatkowo prześlę kod na zakup dwóch paczek heetsów w cenie 1, kody do wykorzystania w sklepach żabka lub freshmarket, pisać na PW :)