Wpis z mikrobloga

@RysiuQuaresma: @Bokusz: @s0Mgorsi: Panowie, to nie tak. To co napisał @Bokusz dotyczy wyjściowej 11-stki. Z ławki możecie wpuszczać rzadkie karty, ale nie mogą to być piłkarze z Top 5 najlepszych lig (oczywiście w przypadku Naldo może być francuska, w przypadku Gervinho włoska). Tak więc Spokojnie mozna wpuszczać z ławki Taliscę, Ibrę, Paulinho czy kogo tam chcecie spoza tych lig ;). Nie możecie jedynie flashbacków i ikon. Zrobiłem Ibrę i
@s0Mgorsi: @AlojzyKozacki: @RysiuQuaresma: @Bokusz: i dodatkowo, jeśli zamierzacie grać, a nie bawić się w akcję Rzeźników, to NIE GRAJCIE Z POLAKAMI.

2 karty zrobiłem w 3,5 godziny grając z matchmakingiem ustawionym bez ograniczenia pod kątem lokalizacji. Dopóki wyszukiwało mi graczy z Polski nie mogłem nawet 3 punktów ugrać, bo frajerzy nawet jak przegrywali to nie wychodzili z gry tylko wpuszczali ikony, a zazwyczaj 'granie' kończyło się już na
@krzysiek_jarzyna_ze_szczecina: Akcja rzeźników ma jeden minus - na 15 matchmakingów, 14 to byli rzeźnicy którzy nie chcieli grać. Ja grałem mecze normalnie, ale jak potem 10 minut mi zajmowało znalezienie kogoś kto chce zagrać a nie zdobyć karty, to stwierdziłem że dołączę już do akcji.

@s0Mgorsi: Nigdy mi się tak nie zdarzyło w grze, a zagrałem 7-8 meczy normalnie. Jak zależy Ci na kartach to możesz dołączyć do akcji rzeźników
@krzysiek_jarzyna_ze_szczecina: A to jakiegoś pecha miałeś, bo mi na 12 razy bycia gościem tylko raz się zdarzyło, że gospodarz nie oddał. I tak nawet z nimi idzie o wiele szybciej, a jak komuś zależy tylko na kartach to nie ma wyboru ;).
W ogóle żałuję że nie było mnie jak Talisca i Can był do wygrania. Wróciłem do grania dopiero kilka dni temu po trzech miesiącach nieobecności, i przydaliby mi się