Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_piwnicy: Mirek - zluzuj majty kup sobie tylko klej i pyndzel a nożyk tapicerski zastąpi ci całą resztę. Bo owszem @Kulenfrau dał dobry materiał plus dla niego, ale widzę że się tym jarasz a co będzie jak się już wypalisz modelarstwo jest dla bardzo cierpliwych ludzi z masą czasu.
@wyjde_z_piwnicy: nie kupuj najtańszych bo to będzie gówno i szybko się zrazisz, bo efekt będzie #!$%@?, z kolei jak pokupujesz rzeczy dla profesjonalistów i hobby nie podejdzie to będziesz pluł sobie w brodę za wydany hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°) złożyłem kiedyś F-111 i drużynę żołnierzy unii podczas wojny secesyjnej nie podeszło mam małą makietę kolejową ale z braku miejsca musiałem ją rozebrać (a akurat pociągi mnie
@wyjde_z_piwnicy: w modelarstwie sam model cieszy natomiast do jego stworzenia potrzebne są materiały których cena juz osłabia. Pomalujesz byle czym będziesz miał byle co. Wejdź do modelarskiego powiedz im ze pierwszy raz składasz i podaj model i kolor farby jaka chcesz i ci dobiera pędzle i farbę. Poćwiczyć malowanie na ramkach odlewu modelu i ta metoda oraz cierpliwością zrobisz to dobrze. Pilnik do wykończenia odrywanych części weź od różowej, tylko tyle