Wpis z mikrobloga

  • 4
Przeglądam peppera, oferty już jakieś dobre pół roku i żaden telefon nie umie mnie przekonać żeby wydać jakiś większy hajs i zmienić mojego poczciwego #mi5, pomimo że ma porysowane plecki, pekniety u dołu ekran, bateria ledwo zipie a po upadku zepsul się czujnik światła i zbliżeniowy.
#xiaomi #telefony
  • 14
  • Odpowiedz
żaden telefon nie umie mnie przekonać żeby wydać jakiś większy hajs i zmienić mojego poczciwego #mi5,


@Siman: Też miałem ten problem i moją zniszczoną (pęknięty ekran, digitalizer, plecki rozsypane w drobny mak) wymieniłem na używane #mi5 za 400 zł stan igła xD
  • Odpowiedz
@Siman: Przerabiałem ten temat... nie potrafiłem pogodzić się z rezygnacją czytnika na froncie i zostałem przy Huawei P20 (dziś jest w Orange P20Pro za 2k). Miałem też Poco F1 i jest mega telefon, zaskoczył mnie bdb aparat, przeważnie robił lepsze zdjecia. Niestety gabaryt, duzo wiekszy nocz i czytnik na froncie. Jeśli nie miałeś doczynienia z telefonem ktory mozna odblokowac twarzą to pobaw się, fajna sprawa. Może jak zwiększy się kąt z
  • Odpowiedz
@Siman też używam teraz mi5, używałem mi8 przez tydzień i jakoś potrzeby zmiany nie widzę, oprócz baterii. Mój mi5 jest w dobrym stanie, tylko plecki wymieniłem na plastikowe i ekran mi się wygiął xD mam mi5 flex ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Siman: Też rozglądam się za czymś nowym ale zawsze coś mi nie pasuje. Najbliżej ideału jest Mi Mix 3, gdyby tylko miał czytnik w ekranie... Od 2 lat mam Mi5 Pro 128GB z tym że mój jest jak nówka jedynie bateria nieco się zużyła, więc mam go nadal i szukam dalej.
  • Odpowiedz
@cabis:
Mój mi 5 3/64 GB też w stanie idealnym i nawet po wymianie baterii :) więc może z 600 zł bym dostał ?

Też szukam , ale chyba jednak dozbieram i wybiorę POCO F1 , może ceny spadną po wejściu F2 .
  • Odpowiedz