Wpis z mikrobloga

Zmieniam neta. Jak się sprawuje Orange na światłowodzie oraz net z Vectry? Najważniejsza jest bezawaryjność i przyzwoita jakość połączenia. Tylko właściwie to mam do wyboru poza Netią.
#rzeszow
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@akcjape: orange swiatlo to stare dobre ipv4. jak kupisz sobie upc czy inme badziewie to wpadniesz w gownoipv6. jesli nie wiesz o czym pisze to olej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli chodzi o neta z Vectry to raczej nie narzekam chociaż jak coś padnie to kaplica potrafi nie działać cały dzien, a o infolinii można zapomnieć. Prędzej się do Dudy dodzwonisz :p A jak jakimś cudem się uda to powiedzą standardowo sprawdź pan router. Ja mam tylko 30 mb ale netflixa ogląda się w porządku, do grania też ok, ale ja nie gram w csy raczej.
@Endariot, @zenek93 - dzięki. Ta ja dodam od siebie że Netia sprawia dobre wrażenie, stabilnie bez awarii, ale mała prędkość i ten router, który słabo nadaje się do torrentów, tzn. jak ktoś coś wysyła na maksa z dużą liczbą połączeń, to inne podłączone komputery mają pingi kilkaset ms i ciężko otwierać strony.
Poza tym w Vectrze jest tak, że maksymalnie da się 8 urządzeń podłączyć przez wifi - jak się dowiedziałem