Wpis z mikrobloga

#ncplus #canalplus
Ludziska, czy ktoś tu jeszcze jest z ogarniających NC+?
Przeprowadzam się i okazuje się, że w nowym miejscu nie ma kabla UPC, ani nic innego. Pozostaje internet LTE/4G, więc pomyślałem, że jak już to brać to razem z kanałami sportowymi C+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast pakiety w ncplus są totalnie z dupy - muszę wziąć jakiś pakiet ultra premium, żeby móc oglądać kilka kanałów, które mnie interesują - #premierleague
Dlatego pytanie, czy jest jeszcze jakaś opcja szacher macher, żeby to się jakoś spinało? Bo płacenie 160 peelenów co miesiąc jest totalnie bez sensu, biorąc pod uwagę jeszcze netflixy itp.

Dokopałem się do wpisu sprzed 2 lat @zygmuntt ale nie wiem czy jeszcze się tym zajmujesz po latach?
  • 16
  • Odpowiedz
@utede: no tak.. W idealnym świecie wolałbym płacić nieco mniej i nie mieć tych pozostałych 150 czy iluś kanałów, których i tak nigdy nie obejrzę.
  • Odpowiedz
@qb_city: tylko, że nie mam tam zbytnio infrastruktury, tj. stałego łącza, a z kolei każda opcja mobilnego internetu streamingu nie uciągnie.. Albo przekroczę limit i wtedy będzie padaka dopiero.
@mariusz5891: właściwie tylko Canal+ sport (2) bo interesuje mnie Premier League. Eleven ewentualnie, ale aż takiej spiny z tym nie mam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@danonck: Weź sobie comfort+ a później dokup opcje dodatkową canal+ na 6 miesięcy za 25 zł/m-cy. Na przedłużenie comfort+ można wyrwać za 22,50 zł no ale dla nowych to nie ma oczywiście takiej szansy. Druga opcja to wziąć krótką umowę (12 miesięcy), przeboleć spore koszty przez ten rok, później wypowiedzieć i wziąć wyżej wspomniany comfort+ za 22,50 i ewentualnie dokupić ten canal+
  • Odpowiedz
@danonck: Jeżeli podpiszesz umowę w tym miesiącu to w sprawie canal+ zadzwoń dopiero na początku kwietnia, powołaj się "na znajomego", który dostał tę opcję za 25 zł i się zapytaj czy Ty też dostaniesz. Za kwiecień nie zapłacisz za nią, opłata będzie pobierana dopiero od maja przez 6 miesięcy. Pod koniec 6 miesiąca dzwonisz, żeby tą opcję przedłużyć na tych samych warunkach.

Edit: ogólnie z podpisaniem umowy jak możesz to
  • Odpowiedz
@danonck: Tak. Jeżeli faktycznie zależy Ci tylko na c+ to weź sobie start+. Umowa 24 miesiące z czego 6 pierwszych 10 zł, pozostałe 18 miesięcy 20 zł. Przemyśl również zamówienie oferty ze strony www, ponieważ gdyby coś nie poszło po Twojej myśli (Canal+) to masz 14 dni na odstąpienie
  • Odpowiedz
@mariusz5891: OK, tylko, że ponoć wtedy można długo czekać na aktywację, bo umowa od kuriera musi wrócić do NC+, a słyszałem, że ludzie miewają z tym cyrki.. No ale faktycznie argument bezpieczeństwa przekonuje. :-) Dzięki!
  • Odpowiedz