Wpis z mikrobloga

#fut K---a od dwóch dni nie mogę kupić myśliwego , cienia i zmiany pozycji Śn-spo . Snajpie ale nikt nie wystawia a jak już wysnajpiłem to i tak mnie ktoś wyprzedził
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fifi7: mi zawsze chodzi 10 minut non stop spamowania aby cokolwiek dostać ;/ gdy jest 59 min i 58/59 sekund to wiem ze nie ma co kupować, jedyna szansa to jak jest pełne 1h do końca :D
  • Odpowiedz
@devolt: Kiedyś z tym nie było problemu, teraz te style gry na rynku dostać to trzeba na cud liczyć że Ci się uda wysnajpić , 59min i 59 sek kup teraz , niestety taki c--j ( ͡° ͜ʖ ͡°) W paczkach też kiedy mi ostatnio myśliwy wypadł z 50 paczek temu ...
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: A da się wysłać czy byś musiał wystawić a ja bym musiał wysnajpić, najbardziej mi zależy na tej zmianie pozycji bo chce przetestować Bergkampa w LW a nie mam mu jak zgrania dać przez to . No i jak się snajpi na web appie? Bo rzadko z niego korzystam , teraz wchodzę i nie umiem xD
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Spore ryzyko jednak bo tego w ogóle nie ma na rynku... Ktoś inny to może sprzątnąć, mam snajpić na web appie , szukaj i wstecz wyniki wyszukiwania myszką? Wydaję mi się że padem łatwiej wysnajpić , chyba że jest inny sposób.

@iti1986: Jaka platforma ?
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Wystaw jak możesz teraz cień będę wdzięczny nawet jak ktoś sprzątnie. Spróbuję to zdjąć bo 2 były i przegapiłem a od 5 min nic nie ma .
  • Odpowiedz