Wpis z mikrobloga

Przyłączam się do apelu o opracowanie paczki z gównem, automatycznej, wyrzucającej zawartość paczki na adresata w momencie otwierania.

Paczka najlepiej z gównem chłopskim lub dziecięcym rozrobionym na rzadko.

Jeżeli powstanie taka konstrukcja oparta o powszechnie dostępne podzespoły takie jak sprężynki od długopisów, gumki recepturki i inne znajdujące się każdym domu elementy to będziemy mogli ją masowo wysyłać na szkolną 17 za to jak zaniedbał Nera.

#kononowicz #szlachetnapaczka #paczkazgownem
Ksemidesdelos - Przyłączam się do apelu o opracowanie paczki z gównem, automatycznej,...

źródło: comment_rk33EKURKsQj4NV130ZT5RKdiNZqhk1G.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Myślę, że ze względów bezpieczeństwa pod kątem oskarżenia o terroryzm nie powinno się w takiej konstrukcji stosować elementów pirotechnicznych jako mechanizm miotający, lepiej użyć jakiegoś rozwiązania opartego o sprężyny lub gumy.

Czy da się jakiś zbiornik napompować gównem pod ciśnieniem żeby w momencie zwolnienia wieczka wytrysnęło?
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: A może konstrukcja paczki z drewna (z desek drewniane pudeko) z jakimś balonem napełnionym gównem na rzadko gdzie poprzez mechanizm łączący wieczko z igłą zamocowaną na dole paczki następowało by przebicie balona a wiec i uwolnienie treści ? Ewentualnie polaczyc wieczko ze sprezonym powietrzem do czyszczenia kompoterow,, ktore by nadawalo cisnienie na balon z gownem po otwarciu paczki.
  • Odpowiedz
No to mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedą jakieś mocne sprężyny ktore wyrzucą tacke z gównem z pudełka. Kolega mi mówi że może im słoik nutelli wysłać tylko że najpierw wyrzuciłoby się nutelle ze słoika, następnie nasrało do słoika i przykryło prawdziwą nutellą. Jeśli by to jedli to ciekawe co by było jakby się do połowy słoika dokopali xD
  • Odpowiedz
@Pimenista: Ja bym jednak postulował konstrukcję gdzie jakiś metalowy zbiornik jest napompowany gównem pod ciśnieniem kilku atmosfer i otwarcie paczki powoduje zdjęcie wieczka i wyrzucenie zawartości w górę.

Ma ktoś jakiś mocny kompresor i mógłby przetestować czy da się tak gówno skompresować w zbiorniku?
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Tylko trzeba wziąć pod uwagę z czego będzie ten zbiornik. Jeśli chcesz zmieścić duże ciśnienie to materiał musi być wytrzymalszy, ale jeśli sie zbiornik rozerwie i będą ofiary na szkolnej ? No i to raczej musiałby być mały zbiorniczek, chyba że chcesz za paczkę płacić bez pewności że wywołasz jakąś akcje na yt.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Ty z metalowym zbiornikiem nie szalej, bo te kilka atmosfer w przypadku rozerwania, może z ciebie zrobić sito podczas napełniania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podczas przerzucania paczki w centrum logistycznym też mogłoby odpalić, i komuś krzywdę zrobić.
  • Odpowiedz
@Ghooosty: ta żółta ścianka musiałaby być niżej na maksymalnie napiętych sprężynach i być zablokowana, dopiero pełne otwarcie paczki spowodowało by zwolnienie blokoady i wyrzucenie gówna (chłopskiego lub dziecięcego) ale konstrukcja warta przemyślenia
  • Odpowiedz
y z metalowym zbiornikiem nie szalej, bo te kilka atmosfer w przypadku rozerwania, może z ciebie zrobić sito podczas napełniania


@Ghooosty: dlatego warto by jakieś obliczenia z wytrzymałości materiałów poczynić stąd apel do wspólnej pracy nad projektem
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Z doświadczenia wiem, że plastikowa butelka dosyć fajnie wybucha pod wpływem kilku atmosfer. Jednak ja nie zaryzykuje z próbami napełnienia jej substancją, poza tym ktoś z uniwersum musiałby być na tyle głupi by ją otworzyć.
  • Odpowiedz
Wbijałem pistolet od kompresora w nakrętkę i pompowałem aż wybuchnie, a daje naprawdę fajny huk. Z napełnieniem jej ciśnieniem powstanie taki problem, że przy wyciąganiu pistoletu powietrze ucieknie, trzeba byłoby zrobić coś na wzór wentylka.
  • Odpowiedz