Wpis z mikrobloga

  • 0
Ehhh kochany mm w LW przez 10 meczy dostawałem przeciwników z podobnym składem lub niewiele lepszym bilans 7-3. Teraz przez 3 kolejne mecze przeciwnicy że składami po kilkanaście mln plus ewidentnie lepsi ode mnie bo klepali mnie jak chcieli przegrywałem 3-4 bramkami i bilans zrobił się 7-6 #fut
  • 14
  • Odpowiedz
@Nynek xD przeczytałem "jakbym nie wiedział" xD losuje Ci nie składem, tylko bilansem. Mając 5-4 masz 1 punkt na plus, więc szuka Ci graczy, co mają również 1 punkt na plus i.e.: 8-7, 9-8, 2-1, 1-0 itd. Ty miałeś +4, to zaczęło Ci takich losować, wszystko
  • Odpowiedz
@Nynek: Spoko. Ja jestem w stanie coś ugrać na formie -5. A co to jest forma?

"Twoja forma w Lidze Weekendowej jest odzwierciedleniem wyników spotkań rozegranych w bieżącym turnieju. Każdą Ligę Weekendową rozpoczynasz z formą 0, która będzie się zmieniała wraz z rozgrywanymi meczami.

Oto przykład: Powiedzmy, że Twoje pierwsze pięć meczów Ligi Weekendowej zakończyło się wynikami
  • Odpowiedz
@Nynek ja mam tak ze nie zależnie co dym nie robił to g3 i dwa meczne luźne man jeszcze.
Próbowałem grać rano/wieczorem nie ma znaczenia zawsze kończę tak samo. Od miesiąca ta sama śpiewaka.

Juz sie nie spinam bo wiem gdzie skończę.
  • Odpowiedz
@fearless10: @garf277: No niby spoko i taka jest teoria a jaka jest praktyka?

Przecież była akcja nie pamiętam który yt trafił przy bilansie 27-0 na kogoś kto miał bilans 13-2 czy podobny. Także jaki jest na prawdę mm to nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@fearless10: Nie no do +29 nie bez przesady , chyba tak się nie to nie możliwe choć kto wie, ale tak do 23 czyli elity 3 by mogło spokojnie iść a później dopiero losować rywali ze słabszym bilansem.
  • Odpowiedz
@Fifi7 w EA i tak nic nie działa xD +20 to maks, co mogliby wyciągnąć. Z czasem ten mm i tak by długo szukał. Fifa nie ma tylu graczy, co cs, dota, czy jakieś inne gierki
  • Odpowiedz