Wpis z mikrobloga

Gdzie właściwie mam to zaktualizować? Dostaje smsy i powiadomienia z aplikacji, że mam zaktualizować i wysłać ID. Aplikacje mam w najnowszej wersji na Androida, gdy klikam w powiadomienie nie otwiera mi apki w miejscu gdzie mógłbym zeskanować dokument. Jest w ogóle taka opcja gdzieś w ustawieniach?
@Bigosowy_baron: Robiliście na dokumenty, które po brexicie nie będą respektowane. Ci którzy wysłali od razu dowód osobisty wiadomości nie dostali.

@BlazeMicro: w zakładce profil, jest „weryfikacja”

Przy okazji zachęcam do skorzystania z innych fintechów typu Revolut, można za darmo robiąc jeden przelew do samego siebie zyskać bez haczyków ok 225zł i dalej polecać.
@miczq mam wersje aplikacji 5.38
W sklepie Google Play mam napisane: ostatnia aktualizacja 13 marca 2019
Nie widzę nigdzie przycisku do aktualizownia. Google Play sugeruje, że mam chyba najnowsza wersje.
Mam samsung galaxy xcover 4, android 8.1.0

w więcej -> Profil nie mam "weryfikacja". Tak podawałem prawo jazdy przy zakładaniu konta. Ciagle dostaje powiadomienia :D
@Bigosowy_baron: Robiliście na dokumenty, które po brexicie nie będą respektowane. Ci którzy wysłali od razu dowód osobisty wiadomości nie dostali.


@miczq: @Bigosowy_baron: ja robilem weryfikacje na prawko, ale recznie przez konsultanta i powiadomienia o dodatkowej weryfikacji nie dostalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)