Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #bekazpodludzi #prawackalogika #kalizm #hipokryzja

Ja wiem, że teoretycznie to sobie język strzępię, ale ile można słuchać takiego maratonu hipokryzji. W końcu człowieka #!$%@? bierze.

Gruby kwika jak to źle, że strony niektóre już nie działają, że ludzie szykują się by opuścić pokład, bo Art. 13, chlipie jak to zły będzie internet bo cenzura po #!$%@? i w ogóle źle.
Tylko że...

Tymczasem niegdyś sam o to propsował.
Kto łaził na płacze do Rzecznika Praw Obywatelskich i kwikał że "hurr durr w internecie patologia i szkalujom"?
Kto łaził na płacze do TVN?

Masz, czego chciałeś, grubasie.
Chciałeś by państwo #!$%@?ło się w internet i pousuwało ludzi, którzy tobie nie pasują, ale do łba ci nie przyszło, że państwo nie będzie działać według moralności pępka świata z ego Wałęsy, tylko według własnej, chorej moralności, według której krytyka jest zła, obojętnie czy to mówi lizodup grubas z fotela, czy #!$%@? na władzę wykopek na mirko.

Jeszcze teraz jesteś na tyle bezczelny, by płakać, że "nie wiesz co się stanie z twoim kanałem ;; " i że "nuuu ja pszestszegauem ;; ". Sam im dałeś paliwo.
#!$%@? mać.
Nawet mi cię nie żal.
WodzNaczelny - #bekazprawakow #ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #bekazpodludzi #p...
  • 5