Wpis z mikrobloga

Jedziemy z #rozdajo !
Do wygrania jedno z krzeseł ze zdjęcia.
Zasady:
1) Plusujesz ten wpis.
2) Plusujesz komentarz z krzesłem które chcesz wygrać.
Zwycięzce wybierzemy jutro o 15:00 przez Mirkorandom. Uwaga! Do jutra do 15 musisz zaplusować DOKŁADNIE jeden komentarz ze zdjęciem krzesła które wybierasz. Jeżeli zwycięzca nie zapulsuje żadnego krzesełka to niestety nie otrzyma nagrody, bo oznaczałoby to, że jest botem a nie prawilnym Mirkiem co czyta wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla reszty Mirków - z kodem MIRKO 10% taniej (na wszystko, do końca tygodnia).
#meble #wystrojwnetrz #wnetrza
lukso_pl - Jedziemy z #rozdajo ! 
Do wygrania jedno z krzeseł ze zdjęcia.
Zasady:
...

źródło: comment_ogRNUDELpDihYEdKYpI1OmlZH60uVE6z.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@lukso_pl a czy te krzesła rimo nie są takie trochę malutkie? Bo kiedyś je widziałem i one na obrazku wyglądają super ale na żywo okazało się, że one się nadają na dupkę dziecka, oparcie sięga trochę powyżej bioder i no średnio to wygodne. Czy to są właśnie te czy jakieś inne?
  • Odpowiedz
@lukso_pl: Hej, planuję kupić krzesła typu Blanc z poduszką z tkaniny. Ale widziałam, że są podobne z poduszką z ekoskóry. Które z nich Waszym zdaniem lepiej wytrzyma próbę czasu i ogólnie jest bardziej komfortowe, tkanina czy ekoskóra?
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: Zależy dla kogo. Ja mam te krzesła w domu i na imprezie rodzinnej moja kuzynka która ma 173 cm wzrostu stwierdziła na nich i mówiła, że to najwygodniejsze siedzenie na jakim siedziała, kuzyn 188 cm też mówił że bardzo spoko ale faktycznie dla osób wysokich raczej polecamy inny model. Wysokość samego siedziska nad podłogą jest standardowa, jak we wszystkich krzesłach.
@mar-kar-583: Dużo krzeseł sprzedajemy do restauracji, gdzie nie raz
  • Odpowiedz
@ICanTouchTheSky: Czy kupowałeś je u nas? To bardzo popularny model i mimo, że na zdjęciach wszystkie wyglądają tak samo to różnią się sporo jakością wykonania. Często fabryki same oferują je w 4 różnych wersjach cenowo-jakościowych, i "you get what you pay for". Krótko mówiąc te z Allegro po ~55zł, często ni jak się mają do tych z sklepów internetowych które dbają o jakość. Tak z ciekawości - dlaczego jesteś z nich
  • Odpowiedz
@lukso_pl: to tylko wasze slowa broniące waszego produktu wciąż nie mam pewności że tak jest, póki co mnie nie przekonaliscie. Nie kupowałem u was, z tego co pamietam nie były to też najtańsze na Allegro. Niezadowolony jestem bo ważąc 100kg mocno się rozkręcają, oparcia „strzelają” a całość najzwyczajniej zgrzypi przy siadaniu tak ze ma się wrażenie ze zaraz się będzie siedziało na ziemi. I to wszystko zaledwie po kilku miesiącach użytkowania.
  • Odpowiedz
@neon71: Tak, możemy wycenić i zrobić dowolną konfigurację, ale niestety przy zamówieniach indywidualnych są długie terminy oczekiwania. W razie chęci zamówienia pisz priv.
  • Odpowiedz
@lukso_pl pytam bo kiedyś pracowałem w sklepie meblowym i krzesła numer #4 i #5 braliśmy od firmy atreve z lubelskiego. Strasznie marna jakość mieli. Nogi bardzo często były popękane a na siedziskach były odkształcenia lub były krzywo obszyte tkaniną.
Potem sprowadzalismy bodajże z Hiszpanii krzesła invicta wyprodukowane w chinach i sie okazało że to taki sam szajs :p
To bardzo popularny model tylko jak widać różnią się jakością wykonania
  • Odpowiedz