Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczupak1: nie znam w konstrukcji tego dripa ale próbowałeś owinąć w papier i dmuchnąć mocno żeby usunąć nadmiar lq? teraz mam smoka sticka v8 i jak uszczelka zatrzasku się wyrobiła to ciekło bo się otwierało. brak szczelności to wyciek przez grzałkę przeważnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczupak1: coś musi być u Ciebie z tymi gumkami na górze. może któraś się wcina i szczelina powstaje pod klapką? szkło odpada bo byś miał lq we wlocie i wszędzie dookoła. nawet małe pęknięcie powoduje sączenie ale na zewnątrz nie do grzałki. Problemem może też być wadliwa grzałka. w ego ayo to był największy mój #!$%@?. nie styk powodował niedogrzanie i zalewanie grzałki. może skręć troszke mocniej. na odpalonym możesz "pooddychać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczupak1: może liquid #!$%@?. nie znam się dobrze na tych proporcjach ale wiem że za rzadki lq nie jest dobry. to widać na oko. bardziej jak olej niż jak woda. A tak wogóle to jak jest woda w lq to #!$%@? jak szalone z grzałki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczupak1: w tej chwili mam 70vg/30pg i jest za rzadkie i kopie po gardle mocą. 50/50 do takich sprzętów raczej bardziej podejdzie i grzałka w #!$%@? nie dostaje. mi się z 70 poprostu 0.25ohm przypala i musze dolewac na grzałkę non stop albo przeciągać na sucho.
@szczupak1 te grzałki które są w standardzie mają taką wadę konstrukcyjna że się zapowietrzaja i potrafią strzelać bez powodu lq. Polecam zamienniki które wyglądają bardzo podobnie do tych grzalek od ego aio- dłużej wytrzymują i nie ma problemów z pluciem lq