Wpis z mikrobloga

Jako że mija mi już 10 lat na lastfm to stwierdziłem, że czemu by tego jakoś nie podsumować? Oczywiście, pewnie w ciągu roku jak będę słuchał muzyki to to się pozmienia, ale chciałbym opisać moje top100 wg lastfm. Tag do czarnolistowania #100mydliny. Lista ma na celu tylko ukazanie po części mojego gustu muzycznego oraz co mi najbardziej w danym wykonawcy przypadło.

59. Scooter (492 scrobble)

HOW MUCH IS THE FISH?! HOW MUCH IS THE FISH?! HERE WE GO! HERE WE GO! HERE WE GO AGAIN! YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! Oj Scooter Scooter, muzyka młodzieńczych lat, pamiętam te kasety i oczekiwania na teledysk na vivie. Nóżka aż sama podskakuje słuchając ich hitów. Pamiętam też, że Fire zawsze leciało na zawodach strongmanów, Hyper Hyper z niesamowicie komiczną animacją jak na dzisiejsze czasy. Póniej Maria (I Like It Loud) czy One (Always Hardcore) również stały się hitami. Można się śmiać, ale jak dla mnie jest to zespół niemalże legendarny w swojej dziedzinie.

Dla przypomnienia: kto się wybiera 19 czerwca na ich koncert? :D

#100mydliny #scooter #muzyka #muzykaelektroniczna #rave #gabber #dance #techno
mydlina - Jako że mija mi już 10 lat na lastfm to stwierdziłem, że czemu by tego jako...
  • 2