Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki

Szukam nowego telefonu, tak do 1500 zł. Wybór padł na Pocophone F1. Orientujecie się, czy naprawiono już problemy z wadliwym ekranem i opóźnieniami dotyku w niektórych egzemplarzach? Ktoś w ogóle trafił na te wady?

Trochę się o tym naczytałem i teraz sam nie wiem czy powinienem się decydować na ten model ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telefony #xiaomi
  • 10
@Pan_Abacki: mam poco i żadnych problemów z dotykiem nie miałem, nie mam. Problem z kolorem u mnie też nie występuje. Telefon + gcam efekty lepsze niż można się spodziewać. A co do szybkości to tu nie trzeba nic mówić antutu 305k na moim. Taki s10e 345k różnica żadna a cena x 3 :) każda gra, każda na Maxa w 60kl no i bateria... 4000. 2 dni użytkowania z szybkim ładowaniem
@JcL @HaPPe Dzięki, rozglądne się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@skizo ciekawy jestem jak często zdarzają się tego typu problemy. Niby zazwyczaj to margines, ale ja mam wyjątkowego pecha do elektroniki...
@Pan_Abacki: na forum xiaomi czytałem że te problemy w Indiach.. Ja też podczas zamawiania trochę bałem się o to ale nie potrzebnie. Wszystko działa jak trzeba, w życiu szybszego tel nie miałem no i aktualizacje są co tydzień.. A to naprawdę ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
awiania trochę bałem się o to ale nie potrzebnie. Wszystko działa jak trzeba, w życiu szybszego tel nie miałem no i aktualizacje są co tydzień.. A to naprawdę ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pan_Abacki:
mam od 3 tygodni f1 i bez problemów.