Wpis z mikrobloga

Na naszym forum cały czas pojawiają się ciekawe projekty, których autorami są czytelnicy Forbota. Jednak czy pamiętacie jak wyglądały DIY, które pojawiały się u nas kilka lat temu? Pora na listę kolejnych 10 konstrukcji. Tym razem bardzo ciekawe projekty, które powstawały, gdy Arduino i Raspberry Pi nie były popularne ( ) Co ciekawego w DIY? 10 projektów naszych czytelników #10

#forbot #elektronika #arduino #raspberrypi #technologia #diy
Forbot - Na naszym forum cały czas pojawiają się ciekawe projekty, których autorami s...

źródło: comment_rVGnzMOPZ430HxNHG3RZ5GT4aHCVZ7ds.jpg

Pobierz
  • 19
@juzjuzjuz: @bystry91ldz: o nie, taka dyskusja, a akurat mnie nie było ()
Pracuje dla siebie, więc to trochę inaczej (jestem januszembiznesu sam dla siebie).

@bystry91ldz: nie pamiętam czy tego forbota to gimnazjalista jakiś czas temu nie założył


@pkrr: trafiony, zaczynałem w gimbazie, czyli jakieś 13 lat temu.
Licbaza i studbaza już dawno minęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@juzjuzjuz: wklejam jeszcze raz, bo poprzednio odpowiedziałem wołając siebie samego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no tak serio, to przez X lat działałem sam*, ale teraz już wygląda to trochę lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*oczywiście cały czas pomagali mi autorzy różnych artykułów + aktywni członkowie forum, ale nie były to stałe współprace, pracownicy na etacie itd. Całość miała bardziej luźny, hobbystycznych charakter.