Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: Taka jest prawda jaką mówi @dr_Klotz teraz każdego Kuriera głaskają żeby tylko siedział bo mają takie braki kadrowe że niektóre rejony paczkowe nie są wywożone przez jakiś czas i wysługują się innymi, do tego tną stawki na potęgę byle wydymać przewoźnika albo własnie tego Kuriera, dlatego złożenie skargi będzie tylko tym że się pośmieją, a jak pograbisz sobie u gościa to już będzie tylko nabijanie zawsze że kogoś nie zastał
  • Odpowiedz
@JudzinStouner masa ludzi jest #!$%@? na DHL, UPS, DPD, InPost, pocztex itp... nie łudz się, wszystkie firmy kurierskie mają równie gównianą jakość usług dla klienta indywidualnego.
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: Zdaję sobie sprawę, że to wygląda tak źle pewnie tylko na moim rejonie, ale na przykład kuriera DPD mamy super i zawsze jestem zadowolony, gdy przychodzi. Gdybym mógł wybrać firmę przewozową na etapie zakupu przedmiotu, to na pewno nie czekałbym teraz na tego gada z DHL.
  • Odpowiedz
Ja jestem zadowolony z usług ups i dpd. Natomiast DHL ma tak głęboko w rowie swoich klientów, że jest to najgorsza firma kurierska jaka może być. Kurierzy nieuprzejmi, nie potrafią albo nie chcą obsługiwać nawigacji samochodowej i w dodatku pojęcie kontaktu z klientem przed doręczeniem nie istnieje. Pan kurier o wiadomej tylko sobie godzinie próbuje doręczać paczkę i klient ma być w domu, a jak nie to zostawimy w jakimś dhl parcelu,
  • Odpowiedz