Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami nachodzą mnie okrutne, ale ,,pragmatyczne" przemyślenia w rodzaju:
- lepiej mieć więcej niż jedno dziecko, bo gdy coś mu się stanie, to nadal będzie się posiadało innego potomka,
- przez miasta powinny przejechać specjalne grupy które zgarnął wszystkich żuli, a następnie ,,zutylizują" w jakimś obozie,
- kara śmierci za niektóre przestępstwa powinna mieć formę kwalifikowaną, tj. poprzez ciężkie tortury,
- gdybym to ja jako dziecko padł ofiarą molestowania, to jedyne co przyniosłoby mi spokój ducha to własnoręczne, ciężkie okaleczenie sprawcy,
- za wandalizm sebki powinny ponosić kary publicznego wstydu: publiczna chłosta i/lub zakucie w dyby na 24h.

Też tak macie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Nic wielkiego, chłodna kalkulacja. Takie rozważania byłyby znacznie mniej przyjemne, gdybyś miał bachora. Miałbyś większą więź emocjonalną z prawdziwym dzieckiem niż wyimaginowanym teraz i rozmyślanie co by się stało gdyby mały zginął byłoby bolesne, więc unikałbyś tego.
2. Po co utylizować bezdomnych, skoro można ich wykorzystać do pracy przy np. zbieraniu i sortowaniu recyklowalnych śmieci oczyszczając lasy/pola/wysypiska i umożliwiać niewielki zarobek od wagi zebranych śmieci? Czemu nikt ich nie
@AnonimoweMirkoWyznania: to mogą być natrętne myśli. U mnie sie objawiają przez te myśli dotyczące najczesciej mojej śmierci , ze np jak jade samochodem albo pociągiem to następuje wypadek i moje cialo zostaje zmasakrowane, albo że idę wzdłuż ulicy i wjeżdża we mnie samochód. Czasami też o innych osobach mam takie myśli ale rzadko. Jak Ci to przeszkadza to możesz się leczyć.
Czemu nikt ich nie weźmie w obroty?


@Czimchik: a jak chcesz ich zmusić do roboty? Przystawić pistolet do łba? Nie da się niestety zmusić człowieka do pracy, to byłoby pozbawienie wolności. Wolny obywatel niestety ma prawo być śmierdzącym żulem, można go przeganiać z dworców itd ale to tyle. Musiałoby powstać prawo pozwalające odebrać patologicznym żulom wolność osobistą, tylko który kraj w obecnym świecie sobie może na to pozwolić?
@nacpanazielonka: W sumie to #!$%@? mnie menele, ich i tak się nie zreintegruje xD, tylko można ich wykorzystać do sprzątania/sortowania trudnych miejsc, jak np. wysypiska albo lasy. Menele i tak grzebio w śmieciach to co im tam.

Z resztą a nuż trafi się 1/1000 który w ten sposób się doprowadzi do porządku.
@Czimchik: nie dopitalam się dla beki tylko wytykam błędy i problemy w twoim rozumowaniu i planie. I jak wyżej mówiłam, pieniądze to będą działać do pierwszej wypłaty a potem ich zobaczysz za dwa tygodnie może, jak sie skonczy kasa na chlanie ¯\_(ツ)_/¯ zresztą po co mają pracować jak ich jeden kierowniczek z drugim poratuje, pare puszek z kosza wyciągną i już jest na flaszeczkę