Wpis z mikrobloga

Wisła po raz drugi w historii wygrała cztery kolejne ligowe derby. Michał Probierz jesteś legendą. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
194 1L 2017-08-12 1:2 Kraków, stadion Wisły
195 1L 2017-12-13 1:4 Kraków, stadion Cracovii
196 1L 2018-10-07 0:2 Kraków, stadion Cracovii
197 1L 2019-03-17 2:3 Kraków, stadion Wisły
źródło wiki. Lewa strona Cracovia, prawa Wisła
#wislakrakow #ekstraklasa #cracovia
woodywoodpecker - Wisła po raz drugi w historii wygrała cztery kolejne ligowe derby. ...

źródło: comment_IWjkkPAbRPnKN3Y51vg1GYfgv4qW6ZsP.jpg

Pobierz
  • 9
@4lord: Teoretycznie Lenin był sponsorowany przez jakąś organizację, którą sponsorował rząd Austriacki.
Później Lenin został zamknięty do puchy. Później go wypuszczono.
Strajki i demonstracje odbywały się przed działaniami Lenina. Car abdykował, a Lenin był jeszcze za granicą Rosji.
Na pewno później rozmawiał z Niemcami, zresztą oni załatwili mu podróż do Rosji.
Możliwe, że był finansowany. Niemcy byli zadowoleni z dojścia do władzy.

Wołoszański twierdzi, że Lenin brał pieniądze i dużo Niemcy
@woodywoodpecker: @4lord: @Reiter: #!$%@?, Probierz w skali Polski jest bardzo dobrym trenerem z jakąkolwiek wizją. Nacisk na pracę z młodzieżą? Ja to rozumiem, doceniam i pożądam. Filipiak w końcu się przed kimś ugiął i o dziwo dał bardzo dużo czasu, bez względu na wyniki.

I nie mówię tego jako psychofan Craxy, bo jestem z drugiej strony Błoń, ale życzę temuż klubowi z Krakowa jak najlepiej. W derbach mieliśmy trochę
@janusz002: Nikt nie twierdzi, że Wisła jest potężna. Po tej zimie ważne, że Wisła gra w ekstraklasie i mnie osobiście w pełni usatysfakcjonuje utrzymanie. Po tym wszystkim nie wymagam od Wisły niczego więcej w tym sezonie(ale powalczyć można xD).
Probierz na pewno jest mocno angażującym się trenerem i faktycznie świetne jest to, że poświęca tyle czasu młodym zawodnikom. Natomiast mam wrażenie, że szybko się wkurza i nie radzi sobie gdy ktoś