Wpis z mikrobloga

  • 5
@ChomikSon 36 min to za długo. To może być krótko kiedy chcesz zgłosić kradzież roweru albo włamanie do piwnicy, które miało miejsce w nocy. Ale nie jest to krótko gdy ktoś do Ciebie strzela
  • Odpowiedz
@ChomikSon: Okej, ja nie mówię, że mogliby pojawić się szybciej (chociaż są miejsca z dużo szybszym czasem reakcji policji), mówię tylko, że to długo w tej sytuacji. I przydało by się by ludzie mieli w ogóle możliwość próby współmiernej obrony.
  • Odpowiedz
@guest: tyle ze podobno policja pojawiła sie 6 minut od wezwania. Po 36 terrorysta został aresztowany.
Trzymajmy sie faktów
No i słowo klucz - od zgłoszenia ;)
  • Odpowiedz
@ChomikSon: No wiem, zwłaszcza, że to nie była stolica ani nic. Kolejny raz powtarzam, nie mówię, że to było bardzo długo jak na przyjazd AT, a mówię, że jest to bardzo długo z perspektywy osoby do której ktoś strzela.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guest: kłamstwo. W 36 to go złapali, reakcja była w 6 minut. Na reddicie, skąd #!$%@? obrazek, bylo przy nim sprostowanie. Prawactwo robi dokładnie to samo, co lewactwo. Mataczy fakty, by dopasować do retoryki. Żałosne.
  • Odpowiedz
tyle ze podobno policja pojawiła sie 6 minut od wezwania. Po 36 terrorysta został aresztowany.


@edgar_k: No raczej nie bardzo, widziałem film i przez same 6 minut strzela w pierwszym meczecie i kompletnie nikt mu nie przeszkadza, a podobno jeszcze pojechał do drugiego i tam zabił kilka osób (ale tego już nie streamował).

Jedyna obecność na filmie policji to syreny wyjące gdzieś tam w oddali po tym jak już wsiadł
  • Odpowiedz