Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie chciałem się podzielić moją opinią. Ludzie muszą się otrząsnąć, największym zagrożeniem nie są muzułmanie, tylko wszelkie środowiska działające na rzecz imigracji z krajów muzułmańskich do Europy. Takie akcje jak ta w Nowej Zelandii nie powinny mieć miejsca, ale jest to wina samych ludzi, którzy wybierają komuchów. Nie kierujmy agresji w stronę muzułmanów, a zdradzieckich rządów. Jeżeli sprowadzimy na siebie dodatkowo gniew islamistów wspierany działaniami komunistycznych rządów Europy Zachodniej to już mamy pograne. Trzeba uświadomić ludzi - Muzułmanów i Europejczyków, że jesteśmy celowo skłócani w celu wzajemnego wyniszczenia przez grupy, państwa którym nie na rękę zjednoczona silna Europa i istnienie krajów muzułmańskich. Nie dajmy się wplątać w kolejną rzeź jak chce tego USA, czy Izrael oraz pewnie wiele innych państw. Skierujmy gniew przeciw rządom tzw. "Zachodu", ludziom odpowiedzialnym za to co się obecnie wyprawia.
#geopolityka #europa #nowazelandia #przemyslenia #polityka #islam
  • 10
W związku z ostatnimi wydarzeniami na Prusach chciałem się podzielić moją opinią. Ludzie muszą się otrząsnąć, największym zagrożeniem nie są Słowanie, tylko wszelkie środowiska działające na rzecz chrystianizacji krajów Europy. Takie akcje jak ta w Chollinie nie powinny mieć miejsca, ale jest to wina samych ludzi, którzy nasyłają do nas misjonarzy. Nie kierujmy agresji w stronę Słowian, a zdradzieckich schrystianizowanych rządów. Jeżeli sprowadzimy na siebie dodatkowo gniew krzyżowców wspierany działaniami chrześcijańskich rządów
@JohnnyFajf: problemem są same systemy emerytalne i wszelkie programy socjalne, gdyby nie istniały nie byłoby problemu z dzietnością. Poza tym jak widać nie to było celem imigracji, tu przytoczę statystyki https://dorzeczy.pl/swiat/66016/Uchodzcy-w-Niemczech-Wiadomo-ilu-z-nich-pracuje.html 75% z nich nie ma pracy.
Ludzie odpowiedzialni za tę migrację są dużo mądrzejsi i inteligentniejsi od przeciętnego zjadacza chleba, wiedzieli dokładnie że nikt nie płynie tu pracować, tylko żyć z tego co wypracowali Europejczycy. Celem jest wojna i wyniszczenie
@Neratin: chrześcijaństwo pierze ludziom mózgi. Jak ktoś czytał Biblię to wie, że ta książka to jedna wielka schizofrenia. O ile Stary Testament był całkiem dobrym zbiorem zasad i bajeczek przy okazji jak na tamte czasy to Nowy Testament służy tylko władzy aby trzoda się nie buntowała, dawała po sobie deptać a w razie potrzeby potulnie oddała życie za Żyda na patyku. Chyba nie myślałeś, że popieram chrześcijaństwo i chrystianizację rodzimowierców?
@solus_ipse:

Chyba nie myślałeś, że popieram chrześcijaństwo i chrystianizację rodzimowierców?


Ależ skąd, cieszę się że zgadzamy się w tej kwestii.

Mam nadzieję, że popierasz też ekstradycję wszystkich nowozelandzkich imigrantów, tych chrześcijańskich i islamskich, i pozostawienie tylko ludności maoryskiej.

Potem możemy zacząć dyskutować o powrocie do prawdziwych korzeni zjednoczonej Europy, przed inwazją imigrantów praindoeuropejskich.
@Neratin: Ziemię ostatecznie posiada ten kto potrafi o nią walczyć i przegnać z niej wroga, na ten moment jakąś tam ochronę zapewnia instytucja państwa. Nie istnieją żadne inne zasady oprócz tych, które sam człowiek sobie nałoży a wspominana jest zazwyczaj jakaś śmieszna zasada pierwszeństwa. Moja wizja pozbawienia komunistów władzy w UE i pokojowej relokacji muzułmanów poza strefę europejską, jest najmniej krwawym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy. Niestety rzeczywistość to nie