Wpis z mikrobloga

@susuke15: Nie zawodzi Cie ta obrona? Grałem całą trójką (ich ulepszonymi wersjami) i straszliwie mnie irytowali. Od dłuższego czasu gram Upamecano (FS) i Rijkaardem 88 (obok nich niezawodni Alaba i FS Hakimi) i w końcu mam zabezpieczone tyły. W przypadku czerwonej kartki to już wolę wstawić Da Costę ze SWAPów zamiast tych pokrak. Po taniości możesz teraz pozyskać na środek pola Renato Sanchesa RTTF - polecam serdecznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@k0rdian Xbox ? Może sparing ? Wiesz zawsze mieszany skład z lig będzie lepszy od krajowego a w szczególności od bundesligi która jest 2 najsłabsza liga z top 5 ( najsłabsza jest francuska )
  • Odpowiedz
@susuke15: Jestem w pracy, więc nie mam dokładnych wytycznych, ale z pamięci , wiem, że mam na obronie agresywne krycie, w pomocy bez szczególnych zmian, tylko benzema, żeby był na skraju pola karnego przy centrach i cały przód ustawiony, żeby wbiegał za plecy obrońców
  • Odpowiedz
@susuke15: Rożne wykonuje Alabą, FS Sancho lub Daviesem i wrzucam na Upamecano (dzik) lub Rijkarda, względnie Wernera. Często właśnie Upamecano kończy z bramką. Ja od zawsze gram klasycznym 4-4-2, obrońcy włączają się do akcji, Renato z POTM Goretzką jako świetni gracze typu box to box ładnie wszystko przecinają i w ataku też są groźni. W okolicach 60-70 minuty zmieniam ich na Delaneya (z ligowego SBC) i Taliscę Carniball. Od piątku
  • Odpowiedz
  • 0
@Irritum dasz wytyczne ? Już 2 osoba dała 433 . U mnie środek bym zrobił witsel sabitzer i Delaney( witsel i Delaney to klasyczni box to box)
Gnabry to u ciebie taki schodzący napastnik a bellarabi to klasyczny skrzydłowy przynajmniej takie właściwości mają ci zawodnicy
  • Odpowiedz