Wpis z mikrobloga

Derby Derby i po Derbach... Cóż można powiedzieć. Słaba Wisła w rozsypce i z problemami kadrowymi oraz na trybunach po raz kolejny pokazuje że w Krakowie rządzi jeden zespół nawet jeśli Cracovia jest w gazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wygrywa mecz za meczem. Szkoda końcówki bo 3/4:0 byłoby zdecydowanie bardziej okazałe na przyszłość a w takim wypadku zaraz pojawią się głosy od "znawców historii" że Wisła wygrała szczęśliwie lub przez błędy sędziów (którzy zostali kupieni oczywiście). Probierz... Ja to cię lubię. Najlepszy trener w historii Derbów dla Wisły( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wislakrakow
  • 7
  • Odpowiedz
@Havanamananama: terz już jestem w domu, z perspektywy widza, to wydawało mi się że ostatnie 15 minut to była gra na czas, jest to też element taktyki, Kuba pokazał jak to się robi, przy tych autach, jakiś faulach, trochę brzydkie to, ale skuteczne. Przed tym meczem brałem remis w ciemno, ale jak strzelił Kolar, to już byłem spokojny, chociaż końcówka nerwowa, ale wiedziałem, że nie strzelą 4 bramek w 10 minut,
  • Odpowiedz
@nightrain: oczywiście że to element taktyki i bardzo dobrze że tak zagrali, szkoda jedynie że stracili aż dwie. Choć jakby tak spojrzeć na chłodno na powtórki to w sumie nie ma na co narzekać spokojna gra stracony gol, który był wliczony w koszty w sumie... I pechowa bramka w samej końcówce po różnym... Nie jest źle

Ale i tak końcówka nie ma znaczenia bo liczy się całość a ta mówi wprost
  • Odpowiedz
@nightrain: Miałem wrażenie, że już niektórzy nie mieli sił(np Burliga). Niestety Wisła zmuszona była wcześniej przedwcześnie dokonać dwóch zmian
  • Odpowiedz
@wykrywacz_dzbana: Ten uraz mięśniowy mógł właśnie z tego wynikać. Grał pomimo już braku sił. Niewykluczone, że normalnie nie byłoby go już na boisku. W każdym razie normalnie nie dograłby tego spotkania do końca.
  • Odpowiedz