Wpis z mikrobloga

@the_white_crystal: eeee czepiasz się szafy a chłop robi co lubi i zbiera do kupy po zagramanicznych twitterach, portalach (i chyba pisze nawet do ludzi z branży) info o F1 i podaje swoim. Jeden lubi Cugowskiego, drugi Szafe, trzeci Jermakowa czy innych - tyle, że z tych 3 wymienionych szafa pewnie jeszcze gdzieś zasuwa na etacie.... Wrzuć na luz.
  • Odpowiedz
@the_white_crystal: Jak ma iść to TVP to niech lepiej dalej sobie w spokoju kręci na yt. Wg mnie to spokojnie poradziłby sobie w Eleven, zastępując takiego Kapicę, Smoczyńskiego, czy Aldonkę. F1 w TVP to śmiech na sali.
  • Odpowiedz
@the_white_crystal: Takie wysrywy jak Twój utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie warto robić treści do Internetu.
Lubię @podobno_mialem_multikonta , naprawdę fajnie agreguje te treści związane z F1. Tym bardziej szanuję, że robi to za friko. Chętnie bym zobaczył go w Eleven, bo akurat analizy technicznej tam trochę brakuje.
Cugowskiego zdarza mi się posłuchać, ale mimo wszystko to zwykle 0,5h #!$%@? o oczywistościach i 5 minut czegoś zakulisowego. Jermakow na
  • Odpowiedz