Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem serio jakie są szanse na urodzenie się ładnym różowym paskiem, chyba takie same w sumie jak na urodzenie sie chadem.
W mojej szkole jeszcze nie widziałam typowego ideału kobiety z instagrama (pełne usta, duże oczy, ładna cera,figura osy etc.) ale jak wychodze na ulice to praktycznie każda jaką mijam wygląda perfekcyjnie przez co coraz rzadziej wychodze z chaty chyba, że do żabki.
Czy więcej jest atrakcyjnych różowych pasków czy jednak tych średnich? bo w sumie mało kiedy widzę te średniawki przeciętniawki jak ja, gdzie wykluwają się te modelki skoro widzę je tylko w środmiesciu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #gownowpis
  • 14
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Naprawde myslisz, ze dojrzaly, wartosciowy mezczyzna oglada sie za kobietami z insta? Za duzo wykopu i telewizji. Ani ja ani zaden z moich znajomych nigdy nawet nie mielismy tindera. Jesli kobieta jest zadbana, jest z nia o czym porozmawiac, cos sobą reprezentuje to zawsze bedzie atrakcyjna w oczach mezczyzny.
  • Odpowiedz
@Tanker: tak, tak właśnie myślę i tak jest. Równie dobrze mogę zrobić wpis o randkowaniu z niezadbanymi 120 kilogramowymi kobietami i przyjdzie tanker i powie ze on z kolegą takie lubią bo są wartościowe.
Nikt poniżej 25 roku życia nie zaprzeczyłby, że chociaż raz marzył o takiej insta-girl. A jak zaprzeczy to znaczy, że kłamie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Widziałam jakiś czas temu w galerii handlowej trzy takie insta laski i kurcze, z boku wygląda to super, ale jakoś jakby nie wiem...nie kręci? Takie total wymuskane piękno ma w sobie coś jednocześnie przyciągającego i odpychającego.
  • Odpowiedz
Napisalem przeciez "Jesli kobieta jest zadbana". Jesli ktos mówi, ze wyglad nie ma znaczenia to po prostu klamie. Nie oszukujmy sie. Nie umowie sie z kims zaniedbanym bo mi sie po prostu nie podoba, nie pociaga mnie seksualnie. To samo jest z reszta w druga stronę. Umowilabys sie z zaniedbanym, smierdzacym facetem z duzą nadwagą? Co Twoim zdaniem maja takiego wspanialego te insta girl, ze im tak zazdroscisz? Ten ich caly image
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Ta na foto ładna, ale całkiem nie mój typ. Przeglądałem Twoje wpisy i foto, które wrzucasz. Wiem z czym masz problem. W każdym razie zycze Ci dużo wytrwałosci. A jakbys potrzebowała pomocy to pisz, miałem kiedys ten sam problem.
  • Odpowiedz