Wpis z mikrobloga

Ten portal to absolutna fontanna gowna. Istny gajzer #!$%@? i umyslowego niedoj***

Ponad 200 głosów za tym, ze niewinnych ludzi można mordować bo gdzie indziej morduja innych niewinnych ludzi. Ofc autor tej jakże wybitnej mysli jest zbyt zakorzeniony w swojej banieczce by zauwazyc, ze tak jakby islamscy terrorysci maja podobne motywy - ich rodakow mordują wojska sił zagranicznych. Smieszy go wiec, ze ktos moze sprzeciwiac się mordowaniu niewinnych ludzi

Jakikolwiek rigcz i wypunktowanie kretyna? Nawet nie 1/2 tyle plusow
@Moderacja : "i sleep"
#zamach #wykop ##!$%@?
Naxster - Ten portal to absolutna fontanna gowna. Istny gajzer #!$%@? i umyslowego ni...

źródło: comment_jbfCYYKQsW7gHZKOQBtWucwNufzTHQin.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Naxster: Nie popieram żadnych zamachów z żadnej strony, ale koleś nigdzie nie napisał, że można mordować. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@eenki: Tutaj:

A co ja poluje na arabow? Uwazam,że skoro Araby zabijają niewinnych ludzi u siebie i w Europie to ludzie mają prawo sie tym samym odpłacić im.


Widzisz, jednak skończony idiota z niego.
  • Odpowiedz
@Naxster: No nmiestety, ja właśnie robię sobie rundkę po tagu #zamach i blokuję "żartownisiów" wrzucających memy. Gdyby to swoje "edgy" gówno przynajmniej tagowali. No ale przynajmniej może będzie sięw przyszłości lepiej przeglądało mirko bez ich wpisów.
  • Odpowiedz
@eenki: jest tam napisane "oni gwalca i mordujo a wy chcecie ich bronic", napisane w kontekscie mordu na niewinnych. Nie potrzeba lepszej prezentacji poglądów niz to. Co zreszta sam autor potwierdził dalej. Najwidoczniej dla niektorych plucie to deszcz dopóki nie przeprowadzą analizy spektroskopowej. Nie moja rzecz. Masz bezposredni dowod ze sie nie myle
  • Odpowiedz
lewaków jest popularne by wybić katoli.


@4x80: nie wiem, bo nigdy nie spotkalem takiego postu, chyba ze jako parafraze tekstu konserwy. Mozliwe jednak, ze po prostu mam podobnych debili na czarno.
Tak czy siak dowodziloby to tylko tym mocniej, ze ten portal jest fundamentalnie #!$%@?
  • Odpowiedz
u mnie to samo wmawiaja mi ze pochwalam mordowanie...


@a-lexis: "Dla wszystkich ,którzy się tak burzycie ze zginęli muslimowei. Czy wy zdajecie sobie sprawę ile samych tylko europejczyków zginęło? Gościu zwraca uwagę na problem musiał to zrobić z hukiem inaczej nikt by o tym nie mówił. Skoro obecnie jesteśmy w stanie konfliktu wojennego ( bo jak nazwać jak w biały dzień w Londynie Paryżu czy Berlinie giną w brutalny sposób ludzie.
  • Odpowiedz