Wpis z mikrobloga

Zaczyna się szerzenie fake newsów przez konserwy, które udają, że są 'neutralne'. W tym wpisie (prawie 1k plusów), @sorek napisał: "w jednym z meczetów w których dokonał ataku znaleziono nielegalną broń oraz amunicję - widać sami coś planowali" -> https://www.wykop.pl/wpis/39660369

Jest to dość poważny zarzut, ale nigdzie nie znalazłem o tym rzetelnego źródła. Jedynie są informacje o jednym muzułmaninie, który miał broń po to, aby się bronić, współpracował również z policją. Nie oznacza to, że broń miał nielegalnie - skąd masz źródło na ten temat? @sorek

"A well known Muslim local chased the shooters and fired two shots at them as they sped off.
He was heard telling police officers he was firing in "self defence".
"They were in a silver Subaru," he told police."
https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=12213039

Do tego co ma znaczyć jego opinia, że to 'rządzący powinni zginąć w zamachu, a nie niewinni'? I po co znak zapytania przy słowie niewinni? Czy powiedziałby to rodzinie dziewczyny, która błagała o życie na ulicy, po czym terrorysta oddał kilka strzałów, aby ją dobić?

"W zamachu to rządzący powinni zginąć, a nie niewinni (? - o tym niżej) ludzie."
"Zacznijmy rozmawiać i pozwólmy na dialog bez poprawności politycznej. Bo jak widać ciśnienie musi znaleźć ujście.."

#neuropa #4konserwy #zamach #nowazelandia #fakenews #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow
artpop - Zaczyna się szerzenie fake newsów przez konserwy, które udają, że są 'neutra...

źródło: comment_slxd21ceEaKINMfYdR5JQzH1bFe36nSU.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@artpop: Gościu pisze sobie rasistowskie wysrywy na broni, symboliczne wydarzenia, do których się prawaki masturbują, ludzi związanych z walką z muzułmanami, potem wchodzi do meczetu i morduje muzułmanów bronią, na której ma napisane "kebab remover" i teraz nagle wcale nie jest prawicowym ekstremistą.

Jeszcze to tłumaczenie, że był w Europie, gdy dokonywano zamachów. O #!$%@?...
  • Odpowiedz
@artpop: Nie to że bronie fejkowych wpisów, ale na wyborczej już ucieszeni że to katolik, mimo że gosc w tym swoim #!$%@? samo wywiadzie temu zaprzecza. Niczym sie #!$%@? nie róznicie od siebie radykalni idioci.
  • Odpowiedz
@sandal: komentarze to i widziałem takie, że to prowokacja żeby ograniczyć prawa do broni, albo że to agent mossadu bo coś tam coś tam, żydzi stoją za wszystkim ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sandal: Przecież w swoim manifeście ma:
"Were/are you a christian?
That is complicated. When I know, I will tell you"

Terrorysta miał spore urojenia. Wystarczy popatrzeć na inne cytaty np.: "Madonna (degenerate, drug addict, childless, whore, anti-christian, pro miscegenation)"
  • Odpowiedz
@artpop: Moja znajoma Bi pytając ja o orientacje tez czesto odpowiada że to skomplikowane.

Co do tego idioty co wystrzelał niewinnych ludzi to niech gnije w więzieniu, ale wy ( bo niestety tak Cie odbieram) radykałowie z jednej i drugiej strony robicie te #!$%@? podziały.
  • Odpowiedz