Wpis z mikrobloga

Mam brak widzenia obuocznego. Jak każdy mam swoje marzenia, talenty itp. Z tego co się dowiedziałem wszystko to jebnęło i ni ma chooya, żebym życie przeżył robiąc to co chcę. Nie mogę objąć stanowiska w żadnej pracy fizycznej, nie mogę zrobić kursu UAVO do filmowania dronem, nie mogę być stolarzem, nie mogę zostać kierowcą zawodowym, praca biurowa przy komputerze do maksymalnie 4 godzin. Myślałem, że chociaż strzelanie mi zostanie. Nie - nigdy w życiu nie dostanę pozwolenia na broń. Z tego co wiem nie przysługuje mi z tego tytułu nawet lekki stopień niepełnosprawności. Kim ja mam #!$%@? zostać, florystą?

#przegryw #pracbaza #zdrowie
  • 33
  • Odpowiedz
@zaciemnodlamnie: dokładnie. Brak widzenia stereoskopijnego dyskwalifikuje cię z 70% rynku pracy i chyba 100% stanowisk na których zarobisz godne pieniądze bez wykształcenia wyższego. Musiałbym podnieść kwalifikacje, ale praca jakiej mogę się z tym podjąć sprawia, że mnie na to nie stać. Wygląda na to że bez założenia własnej firmy nie przejdzie, a prowadzenie firmy jest jakie jest w tym kraju i do tego też trzeba mieć kapitał. Nie wezmę na to
  • Odpowiedz
@nirvikalpasamadhi: też nie mam widzenia przestrzennego ztj obuocznego. Z tego co wiem to wyklucza z prac na wysokościachz bycie kierowca zawodowym, żołnierz, policjant ale #!$%@? przecież nie wiem kucharz, cukierni, krawiec, prawnik, lekarz no kto od ciebie tego wymaga. Z pracami fizycznymi to ja robiłem na myjni, na magazynie i normalnie pyklo
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: do amatorszczyzny mogę sobie śmigać dronikiem do 600 gram, ale do profesjonalnego latania z porządnym gimbalem i kamerą jest już potrzebne świadectwo kwalifikacji. jeśli już latać dronem i wydać na to hajs, to chciałbym celować w profesjonalizm
  • Odpowiedz