Wpis z mikrobloga

Słowem podsumowania tego co się dzieje w internecie:

Jestem zniesmaczony.

#4konserwy oraz #neuropa jedno i drugie to tak naprawdę to samo - polityczne bagno. Ekstremiści są z jednej i drugiej strony.

1 (tak, prawdziwy chrześcijanin NA PEWNO by tak nie zrobił...)
2 (tego nawet nie będzie komentował)

Z obu stron siedzą ludzie chorzy z nienawiści. To jest przerażające.

Bardzo cieszą mnie głosy rozsądku, nawet na tym patologicznym portalu

3
4

ale są kroplą w morzu gówna, które, tak naprawdę, wylewa się tutaj codziennie.

Mam nadzieję, że będą jakiekolwiek pozytywne skutki tego przerażającego zdarzenia. Chociażby artykuł zalinkowany przez @niechswiatplonie - polecam się z nim zapoznać - może kiedyś komuś się przyda (oby nie).

Dzień w dzień jest to samo - polityczne wojenki. Czy wy naprawdę nie rozumiecie, że państwo to jego obywatele? Że to my wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za obecny stan naszego kraju jak i świata? Że to co się dzieje na całym globie to pośrednio, mniej lub bardziej, wina nas wszystkich?

Gdybym znalazł dżina w butelce poprosiłbym go żeby ludzie w końcu ogarnęli dupy bo w dniu dzisiejszym mam naprawdę dość.
Śmierć niewinnych ludzi nigdy nie jest i nigdy nie była powodem do radości. Nie ważne jaki mają kolor skóry ani jakiego są wyznania.

PS. W świetle prawa ludzie są niewinni dopóki nie udowodni się im winy (bo i takie komentarze na temat dzisiejszych ofiar widziałem)

#zamach #nowazelandia #gownowpis
  • 6