Wpis z mikrobloga

skąd te wszystkie nastolatki i nastolatkowie mają pieniądze na ciuchy supreme,iPhony i inne markowe np Gucci ?
Rozumiem że od rodziców ale wątpię że rodzina mająca średnia krajowa daje co miesiąc dziecku po 6stow
  • 83
  • Odpowiedz
@Marasmeus: #!$%@? wie, #!$%@? czasy. Co chwile też widze guwniaków w jakiś markowych ubraniach a teoretycznie zarobki w Polsce nie są zbyt wysokie i statystycznie większość polaków zarabia 2,5-3,5k a nie 10k. A kurła chodzą w suprimie,gucci i innych gównach z telefonami za 2 koła.
  • Odpowiedz
@Marasmeus: xD

Polecam wakacje w Alanya :)

W zeszłym roku bylem, ilość ubrań i zróżnicowanie cenowo jakościowe - ogromne.

Buty 17-30$ w zależności od jakości i modelu, takie sklepowe najacze co u nas 460zl to tam 20$.

Niektórzy latają z pustymi walizkami i wracają z pełnymi. ;)
  • Odpowiedz
@Marasmeus: bo rodzice mogą pracować za granicą i tam zarabiać po 10k, mam kumpla co nie pracuje, mieszka sam z matką i babcią a tu poszedł do roboty na jedną noc tam gdzieś i ma ciuchy po kilka stówek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Marasmeus: raty w sklepie, raty u właściciela sieci. Taki rodzic weźmie 3k na 3 lata i nie czuje tego a dziecko się cieszy.

A jak będą potrzebne pieniądze to nagle nie będzie możliwości kredytowych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Marasmeus: też to właśnie zauważyłem ostatnio. Gówniarze w butach za 500zl, oryginale ubrania, Ukraińcy z iPhone za 3000zl xD Skąd ludzie mają kasę ? Sam zarabiam średnia krajową, a nie stać mnie na takie rzeczy xD
  • Odpowiedz