Wpis z mikrobloga

@Scutacarus: Mam identyczne pudełko tylko z logiem Mikado, pewnie w tej samej chińskiej fabryce produkowane i jest świetne.

Nie polecam za to podobnego od Tandem Baits czyli niby dobrej firmy, kupiłem przez neta i nie zamierzam nigdy go użyć bo te rolki śmierdzą niemiłosiernie.
Na sztuki też kupowałem na allegro takie małe rolki nie wiem jakiej firmy i prawie nie mają zapachu a kupione na aliexpres śmierdzą strasznie.
Podobno nauka mówi
@Waldemar_Morawiec @grzechotnik666 tak wiem, ale raczej dalej jak 50 metrow sięgać nie będę. 60 I więcej to już do migotania jest A takie też lepiej I celniej leca I tu też I to się mnie rozchodzi Co do krążków, delikatnie je czuć Ale tragedii nie ma. Wech wechem A śmierdzące gumy zazeraja, tytoniowcy też lapia więc ciężko stwierdzić jak to do końca jest
@Scutacarus: Np koleś z kanału YT Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby używa takich koszyków do normalnego łowienia, tak mi się przynajmniej wydaje, więc to trochę kwestia upodobań jeśli chcesz na krótkich dystansach łowić.

Krążki mikado i z allegro które mam też delikatnie czuć, ale te z aliexpress i tandembaits walą tak że się w głowie kręci jak się tym zaciągniesz. Na gumy też są sposoby. Moczenie w oleju czy coś i wielu