Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kurde wróciłem na siłkę po nie za długiej przerwie i zrobiłem swój plan ale tym razem nie wiem czemu coś mi się z lewą łapą stało. Wczoraj po powrocie z siłki nie mogłem jej do samego końca wyprostować (powiedzmy prostowałem do 170 stopni) a teraz się budzę i 90 stopni to max. No kurde ręka w stawie łokciowym ma jakąś blokadę i dupa. Najchętniej to bym ją w temblak wrzucił żeby jakoś funkcjonować. Co robić?

#mikrokoksy #silownia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamieniarz: Pewnie nadwyrężyłeś staw jeśli zrobiłeś swój standardowy plan po długiej przerwie (pytanie tylko jak długiej).

Jest obrzęk na łokciu? Zaczerwienienie?

Imo smarować voltarenem i odpuścić treningi do wyzdrowienia stawu.
  • Odpowiedz
@kamieniarz: : też kiedyś po zrobieniu pleców i bicepsa z normalną intensywnoscia i objetoscia po przerwie miałem jakby '' nadwyrezony przyczep bicepsow '' (tak bym to opisał) (nie sam łokieć) i praktycznie zablokowany ruch w lokciu. Wyglądało to jakbym trzymał ręce jak T-rex xD Jedyne co mogę powiedzieć to to, że minęło samo bez konieczności leczenia po 2-3 dniach
  • Odpowiedz
  • 0
@kamieniarz żaden temblak, ortopeda mi wyjaśnił że dla stawu łokciowy go najgorsze co może być to usztywniane. Często są problemy z uruchomieniem tego stawu jeżeli z 8nnego powodu ręką jest unieruchomiona
  • Odpowiedz