Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze tego typu zdjęcie produktowe :D

Jak oceniacie? Ogólnie to chciałem odejść od konwencji typowych zdjęć stockowych na białym tle i dodać coś od siebie, mam nadzieję że wyszło całkiem nieźle.

Jest pare mankamentów, głównie szumy, no ale to kwestia sprzętu, którego na razie nie zmienię

#fotografia #mojezdjecie #nike #streetwear #buty #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_5ya5eHR5NGXZM4XrtrgwAaX3IUUVGWJt.jpg
  • 80
@Szokatnica: no niestety mając jedna lampę mogłem sobie tylko ewentualnie pozwolić na łączenie kilku shotów, ale w przypadku tego ujęcia poruszyłem butem i nie udało mi się zrobić takiego samego z podświetleniem od dołu, wiec postawiłem na formę. Niemniej dzięki!

A linka to w ogóle jest tam prawie po całości, zapomniałem tego usunąć
Pobierz
źródło: comment_CyDO4fks5X0mZCK8yEbSgWBFT1Rj4AmT.jpg
@iDaft:

Ogólnie chyba podobne na behance widziałem, ale tam kolor bardziej. Niemniej jednak szanuję, za podejście i kombinowanie (sam tak często robię do tej pory ;) )

Może tag sobie załóż albo wołaj jak wrzucasz, ja z chęcią pooglądam :)
@Szokatnica: o, dzięki za stronkę, przylukam bo na głównej fajne rzeczy pokazuje

Ja szczerze mówiąc jestem bardziej praktykiem niż teoretykiem, widziałem kiedyś reklamę Nike z takim latającym butem i w sumie zamiast wyszukać jak to zrobili to sam starałem się stworzyć coś podobnego :p

Co do tagu to chyba potrzebuję jeszcze trochę czasu, bo ja głównie w podróży cykam (jak to poniżej np), ale będę pamiętał!

Edit: ojezu co to się
Pobierz
źródło: comment_n66DGUvl0hpMo5SAKIjesdQLAEuCzwTg.jpg
@chozi: no niby 42 to 42 w rozmiarówce EU, ale na żywo wychodzi jakieś 0,5cm mniej niż w męskiej niestety. Zwykle AF1 42.5-43 są dla mnie ideolo, te trochę za małe
@zajcus: insta: kmocarski, ale naprawdę bardzo rzadko tam coś wrzucam, komercyjnych ujęć chyba żadnych tam nie mam

Portfolio mogę jakieś podesłać na jutro