Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze tego typu zdjęcie produktowe :D

Jak oceniacie? Ogólnie to chciałem odejść od konwencji typowych zdjęć stockowych na białym tle i dodać coś od siebie, mam nadzieję że wyszło całkiem nieźle.

Jest pare mankamentów, głównie szumy, no ale to kwestia sprzętu, którego na razie nie zmienię

#fotografia #mojezdjecie #nike #streetwear #buty #chwalesie
iDaft - Moje pierwsze tego typu zdjęcie produktowe :D

Jak oceniacie? Ogólnie to chci...

źródło: comment_5ya5eHR5NGXZM4XrtrgwAaX3IUUVGWJt.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@iDaft: długo zajmujesz się fotografią? Sam przymierzam rozpocząć przygodę za jakiś czas, wiadomo kupno aparatu (ale tak w przedziale 1,5-2k) i zacząć fotografię od natury, czy samochodów na zlotach. Jakieś porady dla początkującego?
  • Odpowiedz
@iDaft generalnie bardzo spoko tylko imo robienie nadmiernie kreatywnych zdjęć ciuchów/ butów jest słabe bo jednak jako kupujący chcesz po prostu zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda. Ale poza tym naprawdę bardzo spoko i na plus! W sumie to kupiłbym sobie się force 1 niskie ale czarne bo całkiem ładne są ;)
  • Odpowiedz
kmocarski


@iDaft: nie wyszukuje mi takiego profilu na Instagramie. Jesteś pewny jego nazwy?
Wrzucaj tam nowe foty. Znam paskudne limity insta, ale obecnie to jest najlepsze miejsce do budowania zasięgu.
  • Odpowiedz
  • 1
@chrominancja: no właśnie zastanawiałem się czy wyciąć dywanowy las, ale za nisko powiesiłem buta i postanowiłem zostawić, imo niezle zamyka kadr

@mx2: lubie kadzidełka, ale but na linkach zawsze będzie się trochę huśtał i długo ekspozycja bez szans:( ale dzięki za pomysł, może znajdę jakiś złoty środek

@vind: niestety, choć w sumie wcześniej były rozmiary do 45

@flamezz: lightroom, a potem photoshop

@McDermott: taaaak, to moj ulubiony
  • Odpowiedz
  • 0
@Analitykzbozejlaski1_-: chyba nie jestem odpowiednia osobą, zeby udzielać takie rady :D chociaż wymyśliłem jeden protip - bierz aparat i rób zdjęcia gdziekolwiek jesteś i czegokolwiek, potem wyciągaj wnioski i powtarzaj tak do skutku. No i wykorzystuj światło, imo najważniejsze

Do 2k idź w używkę, do tej kwoty można wytrząsnąć D7200, 7D, ew. bezlusterkowe A6300/XT1. Ogolnie trochę tego sprzętu przerobiłem, kiedyś miałem napisac poradnik zakupowy sprzętu na start, ale odpuściłem ze względu
  • Odpowiedz