Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie przez pływające kry.


@kronikary: no myślę, że nawet u Was na biegunie już kry nie ma, więc może już jest ok. Dzięki, może jakiś mireczek będzie miał nowsze wiadomości.
@metaxy też się podłączam pod mojego poprzednika. Jak się dowiesz konkretnej informacji to wołaj (;

A jak już w niedzielę będziesz i najedzie Cię ochota na kilka fotek to wrzucaj bo nie byłem po remoncie, a bardzo lubię to miejsce (:
A jak już w niedzielę będziesz i najedzie Cię ochota na kilka fotek to wrzucaj bo nie byłem po remoncie, a bardzo lubię to miejsce (:


@mackw: jasne. Nawet jak będzie zamknięte to pewnie pojedziemy i najwyżej skręcimy na Bokiny.
@metaxy: Ogólnie z tego co się orientuję to kładka jest otwarta od strony Śliwna. Od strony Waniewa chyba jest zamknięta i nie wyremontowana. Jest tak z racji, że tamta część należy do gminy a nowa do rezerwatu
Ogólnie z tego co się orientuję to kładka jest otwarta od strony Śliwna. Od strony Waniewa chyba jest zamknięta i nie wyremontowana. Jest tak z racji, że tamta część należy do gminy a nowa do rezerwatu


@KanapkaPL: tak czytałem to. Czyli tak czy inaczej nie uda się przeprawić na drugą stronę? Tylko ewentualnie po nowej części przejść i zawrócić?
@metaxy: W sumie tego to nie wiem wydaje mi się, że to nie jest w takim stanie żeby nie dało się przejść. Co najwyżej połamane poręcze i deski. Pewnie wygląda tak samo jak ta odnowiona część przed remontem więc nie tak źle.
@metaxy: O proszę, wczoraj malowałem sobie wstępnie trasę, żeby się wybrać tam w niedzielę i wrócić pociągiem z Białegostoku albo gdy nie uda się przeprawić, to wtedy z Łap :)
@metaxy: Deski to nie problem, ale masz 2 promy w Waniewie i 2 w Śliwnie. Na tych dwóch od Śliwna wszystko jest gotowe. W Waniewie przez to, że nie jest gotowe prawdopodobnie nie ma łańcuchów na promach. Oznacza to, że jeżeli prom będzie po niewłaściwej stronie to nie będziesz miał go czym przyciągnąć do siebie.
Mógłbym się podpiąć w Broku albo lepiej - podjechać kawałek pociągiem i już w Halinowie, trochę za Warszawą.


@fenter: no to o 7 jestem z ekipą z Warszawy umówiony w Górze Kalwarii. Kombinuj i daj znać co i jak.
no to o 7 jestem z ekipą z Warszawy umówiony w Górze Kalwarii. Kombinuj i daj znać co i jak.


@metaxy: Według rozkładu byłbym o 7:42 w Halinowie (~40 km za Górą Kalwarią), czyli mógłbym wyjechać Wam naprzeciw kawałek za Halinowem.
no to o 7 jestem z ekipą z Warszawy umówiony w Górze Kalwarii. Kombinuj i daj znać co i jak.


@metaxy: gdzie wy się zawsze umawiacie, że nigdy nic nie wiem. W niedzielę mogę do was dołączyć. O której planujecie dojechać do BB i jak wygląda powrót do Wawy?
gdzie wy się zawsze umawiacie, że nigdy nic nie wiem


@michnic: na FB. Odezwij się do mnie to Cię dodam.

W niedzielę mogę do was dołączyć


@michnic: Rewelacja.

O której planujecie dojechać do BB i jak wygląda powrót do Wawy?


@michnic: nie wiem jak dotrzemy do BB. O 17:50 mam pociąg do Wawy i potem do Krk. Reszta ekipy ma chyba 19:19.
@metaxy: info z NPN z dzisiaj:

Od strony Śliwna sprawa jest prosta, tu się nic nie zmieniło. Trzeba podejść do pomostu pływającego i łańcuchem

przyciągnąć pomost do siebie. Od strony Waniewa zanim dojdą Państwo do Parkowej kładki i pierwszego pomostu

pływającego trzeba skorzystać z infrastruktury będącej własnością gminy Sokoły. Przy obecnych stanach wód wejście > od strony Waniewa jest możliwe wyłącznie przez teren Centrum Informacji Turystycznej (należy przejść przez bramkę >
w naszym kraju jest tylu specjalistów i to w dziedzinach, o których istnieniu często nawet nie wiem


@futbolski: no ja np. jestem specjalistą od psucia atmosfery!

info z NPN z dzisiaj:


@iighlaq_alhabl: chyba po moim mailu doszli do wniosku, że trzeba zaktualizować stronkę, bo niby pisali, że dadzą znać jak tylko będzie otwarta, a tu nagle kilka tygodni temu.