Wpis z mikrobloga

@dzek bzdura.
Ktoś skręca w Kochanowskiego, ktoś w lokalne drogi osiedlowe.
Zanim dojedzie się do skrzyżowania przy Urzędzie Skarbowym, to już cześć samochodów gdzieś się wcześniej rozjedzie.
Dodatkowo na światłach jest prawoskręt w kierunku mostu w stronę ul. Ciepłowniczej, więc tam też część zniknie.
Wąskim gardłem był tam właśnie wiadukt.
@rraaddeekk: do skrętu na kochanowskiego czy w osiedlowe tak czy siak zazwyczaj długo się nie stało, bo wiadukt w miarę można "przelecieć", a potem i tak się stoi

zmieni się tyle, że "ogon" korka będzie innym miejscu, tyle

wrzucam screenshot typowych korków w poniedziałek przed 16 - zobaczymy czy za 2 lata będzie coś inaczej na tej mapie (wiem, że to słaba miara, ale lepsza niż żadna albo anegdotyczna, tu uśredniona).
Pobierz
źródło: comment_OCLzMs2vz1J7CPPyEYSpWcIyKW7cijxL.jpg
Dobrze że to zrobią, może w końcu uda im się naprawić studzienki pod wiaduktem tak, że się znów nie zapadną po miesiącu.
Co do korków to przejazd w stronę ul ciepłowniczej faktycznie może zostać trochę rozładowany, jednak największy korek tworzy się w przeciwnym kierunku, w stronę ZUSu. Tam wąskim gardłem jest skrzyżowanie ulic Batorego i Fredry, z któego samochody nie mogą skręcić w lewo (a większość tam chce jechać w lewo), bo
@Eltomas: W sensie że skręt w stronę mostu Lwowskiego? Lewoskręt zapala się inaczej niż światło na wprost (a jak takie rozwiązanie działa doskonale widać na placu Śreniawitów, gdzie w godzinach szczytu lewy pas stoi za Grafikę, a prawy smutno czeka, aż ktoś nań wjedzie), a poza tym wtedy zostałby jeden pas do jazdy na wprost, który kończy się 50 metrów za skrzyżowaniem, co przy umiejętnościach rzeszowskich kierowców powodowałoby, że przejezdnie byłoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: a kto powiedzial o podniesieniu wiaduktu?

Nie jestem w stanie pojąć, jak oni chcą poszerzyć Batorego.

batorego bedzie slepe ruch pojdzie sniadeckich.

wiaduktem, który prowadzi do Miłocińskiej z Warszawskiej

wiaduktem

acha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

przedluzenie rzecha do krakowskiej jest juz w warunkach zabudowy. pietwszy etap do warszawskiej, drugi do krakowskiej
acha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

@Eltomas: #!$%@?, chodziło mi o przejazd pod wiaduktem, ale tak się striggerowałem, że nawet nie zauważyłem, że tego nie doprecyzowałem.

ani rondo ani swiatla

Jakie „ani rondo ani swiatla”, jak stały przęsła do montażu sygnalizacji nad jezdnią? Chyba, że nie wiem, przez pomyłkę je postawili i je