Wpis z mikrobloga

Żyje już na tym świecie od '92 roku i nie raz nie dwa widziałem jakie są na prawdę nasze rodaczki witaminki kochane.
Przedstawiam wam 5 typów #p0lka które spotkałem osobiście podczas mojego życia. Uważam że takich osób należy się wystrzegać.

1.Feministka-Małgorzata lat 27, "znajoma" z klasy licealnej. Już wtedy była mizoandryczką, nienawidziła wszystkich mężczyzn, jej chorobliwy gniew gdy lepszą ocenę dostawał chłopak był oznaką że już na najbliższej przerwie człowiek z penisem będzie wyzywany od najgorszych a jego słabe punkty (jak np. brzydki wygląd u mnie) będą bezpardonowo obnażane przed całą klasą. Nigdy nie znudziła się jej walka o "jej prawa" które były nieustannie "łamane" w czasie nauki w bananowym liceum. Oczywiście nie mam z nią kontaktu, jedynie na facebooku widzę że jej chore poglądy ewoluowały w jeszcze większą skrajność.

2.Karyna-Natalia lat 22 koleżanka mojej siostry. Jej zamiłowanie do alkoholu i przypadkowych stosunków seksualnych było widoczne już podczas ostatniej klasy gimnazjum gdy martwiła się że może być w ciąży. Córka alkoholików, mieszkanie socjalne i skrajne zaniedbanie zapewne spowodowały że bardzo łatwo wsiąkła w to środowisko. Na porządku dziennym w czasie gdy chodziła do szkoły zawodowej było "ku*wienie" się z przypadkowymi sebixami zahaczające o prostytucję. Najgorsze w tym wszystkim była duma z tego że się tak prowadzi a jakakolwiek polemika i argumenty że nie jest to powód do dumy skutkowały ogromną agresją słowną i gniewem. Dzisiaj jest "dumną" matką 2 dzieci (każde oczywiście z innym) i wegetuje sobie na koszt państwa i 3 konkubenta.

3.Egzotyczna przygoda-Sara chyba 25 lat córka sąsiadki mojej ciotki (XD). Wspominana wiele razy była studentka biotechnologii, matka owocu miłości jej i Habibi który oczywiście porzucił ją na erazmusie gdy tylko dowiedział się o ciąży. Ciągle szukająca, a jednocześnie gardząca mężczyznami którzy nie chcą do końca, bezgranicznie pokochać jej maluszka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jej matka wielokrotnie wyśmiewała moje kuzynostwo a swoich sąsiadów że są "tępakami" i "nie będą mieć przyszłości" jak jej "curcia" która poszła na biotechnologię ale zamiast dyplomu przywiozła brzuch. Obecnie wychowuje beżowego i wiecznie skarży się na swój los w osiedlowym sklepie.

4.Księżniczka-Julia lat 25 (znowu) sąsiadka. Wyjechała do wielkiego miasta Warszawy z wiejskiego zadupia którego nienawidziła i wiecznie się śmiała z jego mieszkańców. Tamże znalazła bogatego 30 latka który jako jedyny był jej godny. Pamiętam jak w świąteczny czas 3 lata temu chodziła z nim dumna jak paw i śmiała się wszystkim biedakom w twarz, przecież ich nie stać na mercedesa i długie futro z norek. Oczywiście miłość jak miłość kończy się gdy jedna strona wkłada do związku tylko brezent a druga pieniądze. Dzisiaj oczywiście żeruje na rodzicach (z klasy średniej) który muszą zaspokoić jej wielkie potrzeby materialne i szuka nowego bankomatu który będzie mógł ją utrzymać. Ostatnio jej matka wyżaliła się mojej że chyba naciągnięcie jakiegoś jelenia na dziecko uratuje ich od bankructwa, pozwoli coś odłożyć i żyć w spokoju.

5. Zdrada po latach-Katarzyna około 40 lat była "znajoma" z pracy. Pozornie wzorowa żona i matka, co tydzień w kościele lecz tak naprawdę jej zdrady pokazały jakie są p0lskie, niesprawiedliwe sądy. Mąż dopiero co wyjechał za granicę a ona już wzięła sobie nowego fagasa który miał zastąpić jej męża. Marek dowiedziawszy się o tym wrócił i rozpoczął batalię o swoje dzieci. Jednakże sąd (oczywiście kobieta) uznał że dzieciom będzie lepiej z puszczalską matką niż z uczciwym ojcem i teraz gówniaki nienawidzą swojego ojca ponieważ sią "urabiane" przez mamusię.

Co łączy te wszystkie kobiety? Każda z nich nigdy nie szanowała nikogo i niczego oprócz swojej dupy a mimo to nie zostały potępione a ich sprawy są "kontrowersyjne". Tutaj wychodzi tzw. solidarność jajników. Nawet gdy taki humanoid postąpi fałszywie znajdą się osoby które będą zwalać winę na mężczyzn i inne czynniki.
Taki obraz wasz #rozowepaski

#takaprawda #przegryw #p0lka
  • 60
  • Odpowiedz
@scotieb: Czy ta pierwsza faktycznie trzymała się z dala od facetów czy jedynie goniła łobuzów a porządniejszych facetów nawet się nie tykała? Jeśli to pierwsze to mam chociaż odrobinę większy szacunek za szczerość.
Ja to w licbazie miałem taką jedną feministkę co stawała się bardziej radykalna z każdym rokiem. Pisała wiecznie (i cały czas pisze, teraz to gdzieśtam jakieś artykuły publikuje) na fb i innych portalach jaki to patriarchat jest
  • Odpowiedz
@scotieb: dodał bym jeszcze laski „leave me alone” czyli ładne, pozornie samotne dziewczyny ze sztuczna depresją ale z milionem zdjęć na insta z jakimiś truistycznymi podpisami, są takie do czasu aż nie znajda tak samo #!$%@? gościa jak one
  • Odpowiedz
@gilotyniarz: Znałem taka tylko bez miliona zdjęć w sieci bo to jeszcze były czasy nk/początków fb. Ogólnie dziewczyna atrakcyjna z wieczna depresja, której nikt nigdy nie zechce, książki i kocyk to jej zycie bla bla bla oczywiście odrzucała zaloty kolejnych dobrych mireczków, bo przeciez fobia społeczna motzno i gdzie tam ona bedzie wychodziła na randki i jak ona ma się zachować bla bla bla oczywiście nie miała problemów z imprezowaniem
  • Odpowiedz