Wpis z mikrobloga

Dziewczyna, która nie chciała się swego czasu ze mną umówić zaszła w ciążę z Sebastianem. Chłopak nie ma wykształcenia. Zarabia troszkę powyżej pensji minimalnej. Nie powiem. Odczuwam lekką satysfakcje, aczkolwiek również współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ona oczywiście również kokosów nie zarobi, a Brajanek swoje będzie kosztował.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheczki #guwnowpis #stulejacontent
  • 10
  • Odpowiedz
@Szef_Wypoku: Kryterium dochodowe przy ubieganiu się o pierwsze dziecko wynosi 800 zł na osobę w rodzinie. Zatem odpada, bo siłą rzeczy dwie pracujące osoby na najniższym są już w stanie przekroczyć ten limit. No, przynajmniej na ten moment tak wygląda to wszystko. Chyba, że zmieni się prawo w najbliższym czasie.
  • Odpowiedz
@Medrzec_Syjonu: Ja się cały czas wyśmiewam z kolesiów co próbują zarobić jak najwięcej kasy zarobić by sobie jakąś kobietę-trofeum znaleźć. Lasek gówno obchodzi ile kasy masz, najwyżej dla niej cię wydupczy i skończysz jako frajer. Wszyscy najwięksi ruchacze jakich znałem byli skrajnymi analfabetami bez kasy. Alfa szmaci, beta płaci. Wolę już do końca życia być kawalerem niż żeby jakaś laska poleciała na mnie tylko dla kasy (a ja i tak wiem
  • Odpowiedz
@Piotero1: Nie. Broń Boże ja nic złego nie mówię o ludziach pracujących fizycznie. Względem każdego człowieka pracującego powinno się okazywać szacunek. Chodziło mi tylko i wyłącznie, że wpadła z typem, którego IQ ledwo pozwoliło kolesiowi nauczyć się mówić i odpiąć rozporek ( ͡° ͜ʖ ͡°). No, a to nie wróży wysokiej jakości potomka.
  • Odpowiedz