Wpis z mikrobloga

Witam. Siódmą marką samochodu, która odpada jest marka Mazda, która miała 39,87% głosów i zajmuje ona 4. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą markę samochodów!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Siódmą marką samochodu, która odpada jest marka Mazda, która mi...

źródło: comment_a3TeCCKam6fbnxGD6Ac3tlaK58OO8pxD.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą markę samochodu:

  • Audi 30.5% (557)
  • Honda 57.8% (1055)
  • Volvo 11.6% (212)

Oddanych głosów: 1824

  • 58
  • Odpowiedz
@kuzio997: Ja bym się zgodził ze zdaniem @Branco_Amigo. Bo nie może być tak, że samochód nówka sztuka rdzewieje już w procesie montażu, a po kupnie trzeba ładować hektolitry bitexu i fluidolu. Chociaż też zgodzę się z Tobą, że jak się dobrze zadba o auto (nie tylko o karoserię), to będzie służyło przez dłuższy czas, co nie jest tak oczywiste zważywszy na to, że kultura techniczna w naszym kraju
  • Odpowiedz
@Branco_Amigo kto tu jest większym koniem, ktoś kto wierzy w stereotypy czy ktoś kto ma niezależne podejście, każda marka miała modele z wadliwa blachą. Szczególnie te blachy nie są dostosowane do Polski, do tego ścierwa co sypią na drogę. W innych krajach jest to inna substancja a i no, zazwyczaj hondami jeżdżą seby z bloków co nawet na garaż ich nie stać.
  • Odpowiedz
@kuzio997 Żadne stereotypy. Wystarczyło mi posiadanie civica 7, żeby utwierdzić się w przekonaniu, co do trwałości blachy w autach tej marki. I nie tylko blachy.
Stwierdzam, że kopię się z koniem, bo mam nieodparte wrażenie, że jesteś "fanbojem" jednej marki. Zawsze się zastanawiam, którzy są gorsi - hondziarze, vagowcy, czy ci od bmw. Każda grupa ślepo zaopatrzona w jedną markę, a reszta to gniot dla nich.
Miłego dnia, a może już
  • Odpowiedz