Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy film jest raczej dla garstki osób, ponieważ mało kto chce oglądać szokujący film, w którym kobieta jest zmuszana do wielu porąbanych rzeczy.

Chodzi o to, że bohater nadepnął na minę, a jego dziewczyna chciała mu pomóc, aż tu nagle zza drzew wyszedł myśliwy ze swoim psem, który zaczął terroryzować dziewoję.

Mimo gry aktorskiej rodem z "Trudne sprawy" ten tytuł naprawdę szokuje, ponieważ im dalej w las, tym bardziej utożsamiałem się z bohaterem i czujem tę jego bezradność.
Zdaję sobie sprawę, że to są tylko moje uczucia, lecz podejrzewam, że jeśli sami podejdziecie do tego filmu, to też poczujecie ten ból i poczujecie jakie to "#!$%@?" uczucie.
Jeśli nie, to cóż - jesteście psychopatami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Odradzam seans kobietom.
PPS Kiedyś już recenzowałem ten obraz KLIK

Pozdrawia #filmowyjanusz

#bdsm #dominacja #filmnawieczor #ciekawostki #gruzja
hacerking - Dzisiejszy film jest raczej dla garstki osób, ponieważ mało kto chce oglą...

źródło: comment_0tMNZDRoiiwA4LHStAKEVR5AKWSYCtwi.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@hacerking Oglądałem dość dawno temu. Zapada w pamięć. Dla fanów thrillerów na pewno warto rzucić okiem. Zakończenie jest ciekawie rozwiązane. Nieznani aktorzy z niewielkimi umiejętnościami mimo wszystko dodają realizmu, śmiejemy się ze 'sztuczności' trudnych spraw ale z tyłu głowy wiemy że jakby ktoś nas nakręcił w różnych sytuacjach znienacka to wyglądałoby podobnie i wychodzi dość 'codziennie' przez co można się utożsamić z bohaterami (zależnie od poglądów i skali bycia psycholem -
  • Odpowiedz