Wpis z mikrobloga

stłukłem dzisiaj klirka w ijuście, szukam czegoś za niego, powiedzmy do 100 zł. nie jestem chmurkowym maniakiem ale lubię jak chmurzy, w porównaniu do ijusta chciałbym za to mieć odrobinę lepsze oddanie smaku(naprawdę niedużo, po prostu odrobinę) i w miarę możliwości lepsze chłodzenie. myślałem nad smokiem tfv8, macie jakieś lepsze propozycje?
#epapierosy
  • 5
@g1venchy: Gdyby nie fakt, że bateria to padaka już to bym polecił lekką dopłatę do Blitzena/Kylina V2, i w sumie jak patrzę to dalej bym przy tym został. Bateria może wypluć do 100W więc spokojnie się nada. Bateria startuje od 0,15 ohm więc spokojnie znajdziesz dobre grzałeczki/drut do tych atomizerów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toczke: chyba nigdy nie próbowałeś użyć tej baterii do takich zabaw. Ona wyciąga tyle w teorii. W praktyce potwornie się nagrzewa i nie jest w stanie ugrzać buildów, które chodzą normalnie na 50W. Cokolwiek grubszego niż zwykły drut nie ma szans, a ten ostatni się nadaje tylko jak masz pełne ogniwo (czyli pierwsze 30 machów). Kylin będzie zimny jak moja była żona albo martwy jak moja była... no wiadomo o co