Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: kibice poddają pod wątpliwość ideę edukowania ich dzieci przez grupę, w której istnieje statystyczna nadreprezentacja pedofilii - może sposób jest dość wulgarny (sam bym w ten sposób tego nie ujął), ale skutecznie zwraca uwagę na pewien problem.
  • Odpowiedz
kibice poddają pod wątpliwość ideę edukowania ich dzieci przez grupę, w której istnieje statystyczna nadreprezentacja pedofili


@Whizkazzz: Kibice sprzeciwili się indoktrynowaniu przez kościół katolicki? Nie spodziewałbym się
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: Ja sam jestem przeciw edukacji jaką w tej chwili proponuje LGBT, ale takie bannery i przyśpiewki jak dziś ("zakaz pedałowania") niestety wskazują że nie chodzi o obronę dzieci, a zwyczajne wykorzystanie okazji by #!$%@?ć w "pedałów"
  • Odpowiedz
sprzeciwili się indoktrynowaniu przez kościół katolicki?


@ejadaz689: to już dość dawno obalony Fake News - w KK istnieje mniejszy poziom pedofilii niż w reszcie społeczeństwa. Wiadomo o jaką grupę ludzi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: ale to nie ma znaczenia że nie jesteś. Ważne że powiedziałeś coś przeciwko jednej z ucieśnianych grup społeczeństwa (tzn bezpośrednio to nie powiedziałeś, ale odmówiłeś potępienia osób wyrażających inne zdanie niż oni), teraz można w ciebie cisnąć, wyzywać od homofobów, ludzi toksycznych itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tyrytyty:

ale to nie ma znaczenia że nie jesteś. Ważne że powiedziałeś coś przeciwko jednej z ucieśnianych grup społeczeństwa (tzn bezpośrednio to nie powiedziałeś, ale odmówiłeś potępienia osób wyrażających inne zdanie niż oni), teraz można w ciebie cisnąć, wyzywać od homofobów, ludzi toksycznych itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ty zobacz, a ja jak czasem krytykuje kościół gdy robi coś nietycznego, albo nacjonalistów, rasistów czy ogólnie środowiska konserwatywne to robi się ze mnie ojkofoba, antypolaka który pluje do własnego gniazda. Czyli wyśmiewasz retorykę która jest tak
  • Odpowiedz
@mentorious: No, a inny może powiedzieć że te lgbt i inne lewactwa to ciemnota i autyzm.

Mnie to nic nie obchodzi, ale nie ogarniam takiego #!$%@? wśród lewej czy prawej strony, gdzie każdy broni swojego #!$%@? i wyzywa przeciwników.

Czyli jak nie popieram prawicy i lewicy, a nie podoba mi sie promowanie lgbtsgsjfhwhwqerjqjdsbcvhwsje to też jestem
  • Odpowiedz
@technojezus: widzę roznice między roznica zdań a sianiem nienawisci i faszyzmu. Trzeba przede wszystkim zadac pytanie czy jest to promowanie czegos czy zwykla walka o prawa czlowieka i z ksenofobia w wykonaniu delikatnie mówiąc mniej inteligentnych jednostek w społeczeństwie.

I nie jestem wlasnie z lewicy, ale rozumiem ,ze kazdego kto sie nie bawi w obrazanie lgbt trzeba nazwac lewakiem. Eh bieda umyslowa
  • Odpowiedz
@technojezus kibice stekaja, ze tvny i reszta uprawiaja propagandę i wyolbrzymia sytuacje i dlatego stadiony puste. A jednoczesnie sugeruja, ze edukacja seksualna to sodomia i hurdur dzieci bedo gwalcic pedały . Jesli uwazasz, ze to jest "pogląd" a nie #!$%@? sredniowiecznych konserw i mowa nienawisci, to nie mamy o czym rozmawiac.

Tymczasem jade do pracy, zeby korwiniatka i prawackie trolle na mirko mogly dostać zasilko z moich podatków.
  • Odpowiedz
@mentorious: a dla mnie to propaganda i sodomia tak samo jak pedofila w kościele.

Nikt nie wmówi mi że lgbt czy inne dziwactwa są normalne i że mam to szanować bo inaczej jestem x albo y.

Nie mam nic do homoseksualistów czy innych dziwaków ale jak te osoby mówią, że to jest normalne i nakazują mi to tolerować, to ja tego nigdy nie zaakceptuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: niby nic do nich nie masz ale żyć im nie pozwalasz po swojemu? bo tego oczekują mówiąc o tolerancji. zajebiste standardy masz, naprawdę. co cię obchodzi kto z kim sypia i chodzi na spacery, serio
  • Odpowiedz
@pawelczixd: xD jak ktoś mi niczego nie narzuca to nie mam z tym problemu.

To tak samo jakby ktoś ci narzucał że masz kibicować klubowi X bo tak czy chodznie na golasa to coś normalnego.

Mam standardy bo żaden jakiś homo czy inny dziwak bdsm mi nie będzie wmawiał że ich dewiacje są normalne i MASZ obowiązek je popierać bo inaczej jesteś złym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: jesteś żałosny. Dla inteligentnego człowieka twój komentarz od razu można odczytac w stylu umiarkowanych prawicowcow - nie przeszkadzają mi ale niech się nie pokazują na ulicy bo fuj. To nie jets normalne. To są własnie jakieś problemy psychiczne i powinieneś iść do psychiatry dla wlasnego dobra.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: ty jesteś żałosny bo siejesz propagandę pisząc jako, że ja mam coś do wszystkich homo czy innych co robią w łóżku czy gdzie tam indziej sami ze sobą.

Dla inteligentnego człowieka twój komentarz to typowa propaganda i zdebilnienie bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

I znowu siejesz propagandę.Gdzie ci napisałem że mi przeszkadza jak dwóch gejów, lesby, trans idą?
Ty masz coś
  • Odpowiedz