Wpis z mikrobloga

@nutellowy Jeszcze na PC nie patrzyłem ale z tego co wiem Jest taka opcją , jak wrócę z Pracy zobaczę o co się rozchodzi , bo chciałbym kupić PSC od razu z daną kwota ile będzie gra bo kupię za 60zl a tu się okaże że będzie kosztować trochę więcej i PSC przepadnie ;(
@Antek98: Tych oplat nie da sie odznaczyc. Tak wlasnie kombinuja niektore keyshopy zeby ich oferta znalazla sie wyzej w porownywarkach. Na stronie cena 10zl nizsza niz u konkurencji, a potem oplaty z dupy.
@Rosh Dobrze a wiesz może Jeszcze czy Na tym g2a można płacić psc przez 50 zl i 20? Jednoczesnie do tego samego zamówienia? Ponieważ psc nie mają za 70 bezpośrednio w sklepach ;(
Witam,

Jeśli chodzi o dodatkowe opłaty, są one zależne od metody płatności jaką wybierasz, a także sumy dodanej w koszyku. W zależności do wybranej metody płatności, dodatkowa opłata może się znacznie różnić, w związku z czym nie mogą one być w liczone w cenę produktu.

W tym wypadku dodatkowe opłaty trzeba doliczyć do ceny produkty, czyli całkowita suma do zapłaty to 65,01.

W razie dalszych wątpliwości, zapraszam do kontaktu na helpdesk@g2a.com

Irwin
@Antek98: Nie mam pojęcia, nie robiłem tam zakupów od lat bo już dawno przestali być konkurencyjni, a same klucze też nie zawsze pochodzą z legalnych źródeł. Oczywiście możesz dopłacić jeszcze trochę i mieć zabezpieczenie gdyby pojawiły się problemy.