Wpis z mikrobloga

Witajcie wykopki, pierwszy raz piszę na mikro i nie wiem czy to dobrze robię, ale spróbuję :)
Potrzebuję informacji odnośnie xiaomi z tego sklepu na allegro

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-a2-lite-3gb-ram-32gb-rom-red-7883795398?fbclid=IwAR1BRBk0hc-5m_To--SdLekL_AW2vMfxyVryeGH3rt4YQpEMRDnTNVMyUzA

Jest to chyba wersja indyjska Redmi 6 pro, czerwona za 619zł, czy są jakieś różnice? czy ktoś kupował z tego sklepu i może powiedzieć czy warto?

#xiaomi #xiaomilepsze
  • 5
@szczarek: Na prawde Xiaomi nie ma niczego lepszego w tej cenie? Snap'a 625 pakowali juz do Redmi Note 4 jakies 2 lata temu, a to tez byl raczej budzetowy model.
@PurpleHaze tak gdzieś wyczytałem, wysłyszałem. @Rosh jakoś mam zaufanie do xiaomi, w prawdzie nie miałem ale wszyscy których znam i mają chwalą. Podoba mi sie ze jest popularny i dużo modów jest do nich. Po za tym patrzyłem na testy i podoba mi się konstrukcja, smukły z dużą baterią, to mi leży.
@szczarek: Do samego Xiaomi nic nie mam bo tez mam mase sprzetu od nich ale wydawalo mi sie ze wprowadzili juz na rynek budzetowce z nowszym Snap'em (Redmi 6 Pro mial miec chyba 636), a na horyzoncie jest juz Redmi 7 Pro z 675.