Wpis z mikrobloga

tucznik i jego "pomoc rodzinie"

]> z matki alkoholiczki zrobil turboalkoholiczke ktora przez ostatnie miesiace na wizji chodzila w obsranych gaciach i miala tyle sily by przelac taterke do kubka i nabijac papierosy
]> matula w chorobie alkoholowej swoj rozwoj intelektualny ograniczyla do randomowego bluzgania ivonki i swego uposledzonego konkubenta
]> jacapraca z przystojnego i silnego wietnamczyka stal sie zapitym gargulcem ktorego tibijskiego dialektu nie zrozumieja nawet rdzenni rybacy z mekongu. na dodatek jest bezrobotny, bo w ramach pomocy rodzinie zostal przykuty do u2 przez grubasa
]> pezet ze zwyklego sebka zostal narkomanem
]> knur w ramach kariery sportowej polamal sobie tibie kopiac w dupe 50kg sebiksa raponiksa
]> nawet baobab nie wytrzymal wspolpracy z rozbujanym EGO poteznego jupitera
]> udany zwiazek z nosaczowa obfitowal w rozstania i powroty okraszone wylewaniem na siebie brudow w internecie
]> po 1000cach zbiorek "na remont" urzednicza nie posiada nawet solidnej ladowarki do telefonu o czym bolesnie przekonal sie jaca podczas nieudanej proby fiutakutakiri w stylu wietnamskim, czyli kabel usb zawieszony na klamce.
]> bidul wyemigrowal do bidula bo niestety ciezko bylo udowodnic, ze ma szanse na normalny rozwoj mieszkajac na melinie
]> melina dalej sie rozpada i pewnie nie ma kibla ani lazienki
]> nacpany pezet to ostatni kolega grubasa

@daniel-zwierzynski brawo kretynie, polepszyles stan rodziny, przyjaciol, zrobiles wiele dobrego, a przede wszystkim dales kazdemu wspanialy przyklad JAK ZYC. w ramach ratowania tonacego statku odebrales resztki prywatnosci otepialemu jackowi ktory ma teraz zarabiac na twoje kebaby, bo jak nie to wygina do drawska? to ma byc eksperyment? wlasna rodzine spieniezasz bydlaku. na szczescie nieudolnie :D

#patostreamy
#danielmagical
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@decadence: 1.alkoholiczka, turboalkoholiczka, co za różnica? Ja i tak czekałby taki los, tylko być może nie tak szybko
2.jw
3. On na początku strimów wracał pijany z tej pracy, to wcale nie był przykładny obywatel, tylko ktoś, kto zamieniał się w menela, tyle, że za swoją kasę
4. Pezet to debil i nie sądzę, że stał się ćpunem przez strimy, on i tak poszedłby ta ścieżka
5. No polamal noge, kazdego
@decadence: No i dobrze chciałeś wykazać. Sęk w tym, że w swojej liście, obwiniasz go za rzeczy, które i tak by nadeszły. Mam w rodzinie alkoholików i patusów, jak patrzyłem na nich na początkach strima, to widziałem członków swojej rodziny i doskonale wiedziałem, że się stoczą do takiego poziomu, jak teraz.

Gruby miał wpływ na 2 rzeczy:

-nastało to tak szybko, bo mieli kasę na alkohol
-jako tako jedzą, ci z
@bodziodestruktor: "ktore i tak by nadeszly" to myslenie zyczeniowe. nadeszly dzieki uprzejmej pomocy tucznika, ktory walnie sie temu przysluzyl.

grubas z tragedii swej rodziny zrobil publiczne show z ktorego czerpie zyski nie wstydzac sie nawet tego, ze jego wlasna matka lazi z obsranymi gaciami ku uciesze paru tysiecy osob ktore to sledza z zachwytem.

to, ze jego rodzina jak i on sam sa patologiczni wcale nie oznacza, ze mamy na to
@decadence: Oczywiście, że mamy i powinniśmy tak robić. Dopóki menele nie szkodzą innym (a tutaj to zostało ograniczone aresztem i zakazem), dopóty niech robią co chcą. A skoro chcą to transmitować, to show must go on.

Miałem do czynienia z hardkorowymi patusami, im się nie da pomóc. Tacy ludzie są już straceni. Jeszcze jak są koło 30, to może dadzą radę z tego wyjść, znaleźć pracę i jakoś godnie żyć. Ale